stat

Dawid Podsiadło (4 opinie)

pop

W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, Artysta postanowił zorganizować dwa koncerty, zaplanowane na czerwiec, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad nowym albumem.

Dawid Podsiadło koncerty 2020
Gdańsk - 13 czerwca, Stadion Energa Gdańsk
Wrocław - 20 czerwca, Stadion Wrocław

pop - koncerty w Trójmieście


Jak mówi sam Dawid, "tym razem biletów nie powinno zabraknąć", ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty Artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo.

Na pytania o gości i repertuar Dawid dodaje: "Będziemy stopniowo odkrywać karty, ale już dzisiaj wiemy, że na pewno uda nam się zaskoczyć fanów".

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)


Partnerem koncertu w Gdańsku są Miasto Gdańsk i Stadion Energa Gdańsk.
Partnerem koncertu we Wrocławiu jest Stadion Wrocław.

O Dawidzie Podsiadło
Mijający rok był pasmem sukcesów dla Artysty. Deszcz nagród (w tym Paszporty Polityki oraz Fryderyki), niesamowity sukces płyty "Małomiasteczkowy", która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej (150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), czy ogromne sukcesy jego piosenek na radiowych i streamingowych playlistach to tylko część z nich.

Wiosną tego roku w ramach trasy "Wielkomiejski Tour" muzyk razem z zespołem odwiedził kilkadziesiąt kameralnych sal widowiskowych, by we wrześniu zakończyć sezon koncertowy jednym z największych wydarzeń mijającego roku.

Koncert na PGE Narodowym w Warszawie dla 60 tysięcy fanów, na którym wystąpił razem z Taco Hemingwayem, przeszedł do historii polskiej estrady. Bilety wyprzedały się w rekordowo szybkim tempie - prawie wszystkie znalazły nabywców w zaledwie kilka godzin. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi krajowi wykonawcy od wielu lat zgromadzili tak liczną publiczność na swoich solowych koncertach.

Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59 - 399 zł
Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w czwartek, 19 grudnia, o godzinie 11:00.

Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 2 sztuki.

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.