• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

DJ Lone - Classic Track 70's 80's 90's & house music

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
DJ Lone - Classic Track 70's 80's 90's & house music,

Jego muzykę określa się jako funky-electro-sexy-vocal-house. Ta nazwa najbardziej oddaje różnorodność gatunków, które serwuje klubowiczom w swoich setach.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął pod koniec 2003 roku. Od tego czasu występował we wszystkich liczących się klubach Trójmiasta, takich jak: Sfinks, Faktoria, Klubowa, Mandarynka, Papryka (Siouxy9), Mandragora, Soho, Atelier, Boolvar, Cobe, Cafe Teria, Ferber, Zoom.

Zapraszany także do miejsc poza 3city : Madame (Elbląg), Kwadrans(Koszalin), Pestka (Olsztyn), Egoist(W-wa), Hotl (W-wa), Milch (W-wa), Zoo (W-wa), Metafora (W-wa), TheBeach (Debki), Czekolada (Lublin) czy Surf Bay Club (Chalupy 3).

Od 2004 jest rezydentem sopockiej Mandarynki w której współ-odpowiada za profil muzyczny . Jego występy w tym miejscu stały się już dla większości klubowiczów rozpoznawalne, ze względu na wypracowany własny styl muzyczny. W2006 roku rezydował w klubie "TheBeach" w Dębkach, do którego powrócił także w roku 2007.

Zajmował się również oprawa muzyczna dla wszystkich imprez organizowanych przez telewizje TVN w Trójmieście, w tym także imprez związanych z Festiwalem w Sopocie 2005 , 2006 oraz 2007.

Promotor imprez pod szyldem Totally Sexy House, na których występuje przy współpracy z zaprzyjaźnionymi muzykami.(Tommy-traąbka oraz Aleksandra-vocal / Wiosna(vocal)). Miał przyjemność zagrać obok wszystkich liczących się dj-ów 3miasta,W-wy, Poznania, Krakowa czy Olsztyna. Jednym z jego ostatnich osiągnięć było zagranie dwugodzinnego seta z André Ochodlo & The Jazzish Company w sopockim klubie Atelier, łącząc to co najlepsze z jazzu i muzyki elektronicznej. Jego ulubione labele to Royal Flush, Azuli, Mute, Gigolo, Defected, Egoiste, Joia Sweden.

wstęp wolny, karty klubowe, selekcja

Opinie