• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Czerwcowe Vatrowanie w Paszczy Lwa

Wychodzimy na wolność!
Ostatni raz widzieliśmy się w lutym 2020 i nikt wtedy nie przypuszczał, że przez ponad rok nie będzie nam dane wspólnie pośpiewać. Nawet nie wiecie jak tęskniłyśmy. Na szczęście powoli wszystko wraca do normy i możemy znowu dla Was śpiewać.

maj 1-4

środa - sobota, godz. 11:00

Sopot,
Wstęp wolny
maj 24-25

piątek - sobota, godz. 16:00

bilety 105,22 zł
ulgowy 19,66 zł
Kup bilet
1 czerwca 2021 roku spotykamy się w Paszczy Lwa. Będziemy występować na świeżym Zaklinajcie pogodę, bo jeśli zacznie padać, to koncert przeniesie się do środka, co oznaczać będzie ograniczenia na publiczności. Weźcie proszę maseczki, a jeśli chcecie usiąść obok kogoś bliżej niż w odległości 1,5 metra, to upewnijcie się, że jest to osoba z którą mieszkacie, względnie w inny sposób najbliższa
Wstęp tradycyjnie za dobrowolną donacją do świnki skarbonki.

koncerty w Trójmieście


Do zobaczenia powietrzu. Jak zawsze rozsiądziecie się wśród kocyków i poduszek, rozpalimy ogień (choć w postaci ogniska a nie kominka), będzie dużo radości, śmiechu i luzu.

Za motyw przewodni wybrałyśmy czerwcowy dzień, pełen słońca, kwiatów, ptaków, ale też czasami pochmurny, groźny i burzowy. Zaśpiewamy dla Was pieśni ludowe z najróżniejszych zakątków świata, od Gruzji począwszy na Meksyku skończywszy, które stworzą obraz długiej wędrówki przez świt, ranek, skwarne południe, deszczowy wieczór, gwieździstą noc.

Usłyszycie (i mamy nadzieję, że zaśpiewacie razem z nami) stare przeboje, jak również zupełnie nowe utwory szykowane przez nas w trakcie przymusowej kwarantanny.

Opinie