• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Cyrk Fantazja - Jubileusz

 • sobota, 27 kwietnia 2024, godz. 13:00, 16:00
 • Lokalizacja
  Gdańsk, Namiot Cyrkowy - Gdańsk Ujeścisko
 • Bilety
  60-180

Cyrk Fantazja zaprasza na zupełnie nowe, jubileuszowe widowisko 2024! Przenieście się razem z nami w magiczny świat, pełen barw i pozytywnych wrażeń!

Wystąpią dla Was artyści aż z pięciu państw: Czech, Węgier, Ukrainy, Białorusi oraz Polski.
W blisko 2 godzinnym programie zobaczycie: akrobacje na kole powietrznym, dużą iluzję, ekstremalne widowisko na linie pionowej, western show, ekwilibrystykę na 10-metrowej wieży Eiffla, balans ze szkłem, duet w romantycznym tangu pod kopułą cyrku oraz żonglerkę obręczami hula-hop!

Nie zabraknie bajkowych postaci oraz gościa specjalnego GIGANTYCZNEJ BIAŁEJ PANDY.

Przez cały program bawić będzie clown Johnatan Fuublee.
*Dyrekcja zastrzega sobie do zmian w programie artystycznym.
WAŻNE INFORMACJE!

UWAGA:
Zachęcamy do przybycia na wydarzenie około 20-30 minut przed planowanym rozpoczęciem, aby spokojnie zająć swoje miejsce.
Dzieci do 2 lat - wchodzą bez biletu, po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek.

Namiot cyrkowy, w zależności od pogody, jest bardzo dobrze ogrzewany!

Bilety ulgowe obowiązują dla dzieci i młodzieży do lat 15.

Bilet rodzinny obowiązuje na sektory (miejsca nienumerowane na ławeczkach).

Bilety elektroniczne można okazać na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet itp.) Ważne by kod kreskowy biletu był możliwy do zeskanowania.

Przeczytaj także

 • Festyny, dinozaury, pociągi, a może zwiedzanie? Majówka 2024 z dziećmi
  Dinozaury, pociągi, warsztaty dla dzieci, festyny, a może zwiedzanie - przed nami długi weekend majowy, podczas którego na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji. I choć prawdziwa majówka zaczyna się dopiero w środę, to niektórzy zaplanowali aż 9 dni wolnego, dlatego już teraz podpowiadamy, dokąd warto się wybrać w pierwszej części wolnego tygodnia. W środę zapowiemy kolejne wydarzenia, a w naszym Kalendarzu na pewno znajdziecie jeszcze wiele ciekawych atrakcji.
  26 kwietnia 2024 (12 opinii)
 • Planuj Tydzień: majówka w Twierdzy i Sopocie, wybory miss, 100cznia i Żuraw
  Temperatury dotychczas nas nie rozpieszczały, ale w najbliższych dniach nadejdzie duża zmiana pogodowa. Tuż przed majówką słupki rtęci mają przekroczyć 20 stopni w Trójmieście. Z pięknej pogody trzeba więc skorzystać - a będzie się działo! Przed nami otwarcie Żurawia i Twierdzy Wisłoujście po długich remontach, duathlon na lotnisku, rozpoczęcie sezonu na 100czni, Oliwskie Święto Książki czy turniej gimnastyki artystycznej, w którym zmierzy się 250 zawodniczek z 20 krajów, w tym kadra Polski przygotowująca się do olimpiady w Paryżu.
  25 kwietnia 2024 (14 opinii)

Opinie