• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Coast2Coast!

SHLOHMO / Los Angeles, CA / SALVA / San Francisco, CA / Good Paul (RBMA) & Kixnare / Kraków / Topcut & Raq / Poznań / support: Alcay / video+identyfikacja: Ozgdesign/ Projekt realizowany we współpracy z Red Bull Music Academy.

G.19.00 / Infosesja RBMA: SALVA i GOOD PAUL
G.21.00 / Friends of Friends European Tour ft.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


SHLOHMO
Shlohmo to Henry Laufer, pochodzący z Los Angeles artysta wizualny i muzyk-samouk, który z nieprzeciętną łatwością i lekkością radzi sobie ze wszystkimi technikami produkcji dźwięku. To, co produkuje (główną wykładnią wydają się być swingujące, powolne rytmy i subtelny bas) z jednej strony jest zwodniczo proste a zarazem bardzo emocjonalne. Pierwsze beaty, które wyprodukował kilka lat temu od razu zaklasyfikowały go do ścisłej czołówki utalentowanych muzyków i producentów, 'nowej fali' z zachodniego wybrzeża.
www.twitter.com/shlohmo

SALVA
Pochodzący z San Francisco Paul Salva, po wypuszczeniu w lutym 2011 roku debiutanckiego LP 'Complex Housing' dla Friends of Friends, został okrzyknięty jednym z najbardziej ekscytujących i eklektycznych producentów. Płyta otrzymała znakomite recenzje m.in. w Resident Advisor, Pitchfork, FACT czy XLR8R. Salva pracował nad remixami Rainbow Arabia, Miguel Migs, Om Unit czy Beansa oraz był gościem na Red Bull Music Academy w Madrycie. Zachwycają się nim i puszczają w setach Night Slugs, Gaslamp Killer, DJ Nobody czy Earnest Endeavors. W listopadzie 2011 roku wydał EP-kę 'Yellobone'.
www.facebook.com/SALVABEATS

RBMA
Red Bull Music Academy to wyjątkowe sympozjum dla ludzi kształtujących współczesne brzmienie muzyki. Co roku gości ono w innym mieście i daje szansę początkującym producentom, DJ'om, muzykom i wokalistom na współpracę oraz czerpanie wiedzy od legend sceny. W roku 2012 Red Bull Music Academy odbędzie się w Nowym Jorku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wziąć w niej udział, przyjdź konieczne na Red Bull Music Academy Gdańsk Session, gdzie opowiedzą o niej jej absolwenci: SALVA i GOOD PAUL.

www.redbullmusicacademy.com

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 15, 10 zł
BILETY:
przedsprzedaż:
10,- super zniżka* na KARTĘ DO KULTURY;
15,- zniżka* dla studentów;
20,- normalny;

od 02.02:
15,- super zniżka* na KARTĘ DO KULTURY;
20,- zniżka* dla studentów;
30,- normlany;

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub KARTY DO KULTURY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ).
Okres przedsprzedaży kończy się na 2 dni przed datą koncertu.

UWAGA! Wstęp na Red Bull Music Academy Gdańsk Session bezpłatny. Dla uczestników Infosesji bilety w cenie przedsprzedażowej również w dniu imprezy (za zwrotem opaski otrzymanej podczas trwania Infosesji).

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od godzina 16.00). / Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. / Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Opinie