• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Co W Trawie Piszczy?

Co W Trawie Piszczy to ogólnopolskie spotkanie osób związanych z branżą terenów zielonych. To przestrzeń dialogu i wymiany wiedzy, gdzie poznasz najważniejsze trendy, najnowsze produkty i kluczowe dla Twojego biznesu osoby. 6. edycja konferencji, pod hasłem "ProjektujeMY jutro", odbędzie się 8 marca 2024 roku w przestrzeniach AmberExpo.

Poprzez konferencję organizatorzy pragną edukować i integrować środowisko twórców terenów zielonych. Kierują ją do instalatorów, ogrodników, projektantów, architektów krajobrazu czy urbanistów. Do udziału zapraszają również deweloperów, inwestorów, urzędników, badaczy, studentów oraz pasjonatów natury i ochrony środowiska. Wspólnie chcą stanąć się w centrum wydarzeń określających kierunki rozwoju branży!

Kierując się mottem przewodnim tegorocznego wydarzenia, organizatorzy chcą rozmawiać o tym, jak najlepiej przygotować się na zmiany, które stają się nieuniknionym elementem rzeczywistości. Zarówno biznesowej, jak i tej codziennej. Jedną z ważniejszych części tegorocznej agendy będzie analiza makro trendów, które mają bezpośredni wpływ na nasze życie i biznes.

Konferencja Co W Trawie Piszczy składać się będzie z trzech głównych bloków tematycznych. W pierwszym z nich - "PrzeglądaMY trendy" - poruszony zostanie zbiór tematów światopoglądowych, ilustrujący ścierające się zjawiska i trendy wpływające na branżę zieloną. W bloku "ŁączyMY branżę" usłyszeć będzie można o bieżących tematach biznesowych i nowinkach technicznych, które zostaną zilustrowane konkretnymi przykładami ich realizacji. Ostatni z bloków - "WspieraMY Twój biznes" - podpowie, jak z pomocą wiedzy z obszarów customer experience, sztucznej inteligencji czy nawiązywania wartościowych relacji biznesowych w praktyczny sposób poprawić funkcjonowanie firmy.

Uczestnicy mają zagwarantowaną dużą dawkę merytorycznej wiedzy, inspiracji i cennych relacji, które ułatwią rozwój ich biznesów. Przyjazna i bezpretensjonalna atmosfera, kreowana podczas konferencji, pozwala w łatwy sposób wytworzyć poczucie branżowej przynależności, angażuje do wymiany doświadczeń i ułatwia nawiązywanie kontaktów.

Szósta edycja wydarzenia będzie największą z dotychczasowych. W tym roku spodziewana jest rekordowa frekwencja - zarówno w przestrzeniach konferencyjnych w Gdańsku, jak i on-line.

Dokładny program wydarzenia zostanie ogłoszony do końca stycznia 2024 roku. Sprzedaż biletów już ruszyła - zapraszamy!
kwi 18-20

czwartek - sobota, godz. 09:00 - 15:00

Wstęp wolny
maj 22-23

środa - czwartek

Gdańsk,

Opinie