stat
PATRONAT

Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG

 • sobota, 27 marca 2021,
  godz. 20:00
 • 119-139
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Planowany pierwotnie na marzec, a następnie, z powodu epidemii, przełożony na 24 czerwca 2020 roku koncert "Chóralnie" zespołu MIKROMUSIC z udziałem Skubasa oraz Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się ostatecznie w nowym terminie - 27 marca 2021 roku. Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują swoją ważność.

Po raz pierwszy artyści w poszerzonym składzie: MIKROMUSIC+SMOLIK+SKUBAS - w ramach projektu zatytułowanego "Chóralnie" - wystąpili wspólnie we wrześniu 2018 w Filharmonii w Szczecinie. Wówczas towarzyszył im szczeciński Chór Akademii Morskiej. Drugi raz, tym razem z towarzyszeniem Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, zagrali w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim w marcu 2019. Bilety sprzedały się błyskawicznie. Te dwa koncerty stały się inspiracją do tego, by zawitać również w kilku innych uniwersyteckich miastach - Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Rzeszowie. Teraz artyści postanowili wrócić do Gdańska, aby powtórzyć swój sukces i ponownie wystąpić z Chórem Uniwersytetu Gdańskiego w Teatrze Szekspirowskim. Koncert będzie oparty na repertuarze wszystkich wymienionych artystów, ze specjalnie na tę okazję napisanymi aranżacjami.

rock - koncerty w Trójmieście


W twórczości Mikromusic słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop. Zespół ma na koncie sześć płyt studyjnych, ale prawdziwą moc pokazują na koncertach. W ciągu całej swojej działalności wydali trzy bardzo ciepło przyjęte albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach, między innymi na Open'er Festival, Ladies Jazz Festival, Top Trendy, Festiwal Piosenki w Opolu. Koncertowali również za granicą, między innymi w Japonii (Blue Note Tokyo), Niemczech, Estonii, Czechach, Białorusi, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech czy Rumunii. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku.

Ważnym aspektem działalności Mikromusic jest wizualna strona ich twórczości. Teledyski zespołu były wielokrotnie nominowane i nagradzane na takich festiwalach jak : Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.

Liderką zespołu jest Natalia Grosiak - wokalistka, tekściarka i kompozytorka, współpracująca z takimi tuzami polskiej sceny muzycznej jak Smolik, Leszek Możdżer, Skubas, Kev Fox, Renata Przemyk, L.U.C, Miuosh.

Zespół stworzył też muzykę do kilku filmów, jak "Chemia" (reż. Bartek Prokopowicz) czy "Konfident" (reż. Juraj Nvota) oraz do spektaklu muzycznego "Trzy wesołe krasnoludki" dla Teatru Muzycznego Capitol (reż. Konrad Imiela).

Oglądalność teledysków Mikromusic na Youtube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta "Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych w Polsce w roku 2018.

Zespół wystąpi w składzie:

Natalia Grosiak - wokal
Dawid Korbaczyński - gitara
Robert Szydło - gitara basowa
Robert Jarmużek - piano
Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak - perkusja
+ Skubas
+ Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  119-139 zł
Bilety:
119 zł – miejsca stojące (parter)
119 zł – miejsca siedzące (galerie boczne)
139 zł - miejsca siedzące (galerie na wprost sceny)

UWAGA: Wszystkie dotychczas zakupione bilety na to wydarzenie zachowują swoją ważność. W przypadku rezygnacji z udziału w koncercie i chęci zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza: e-mailowo: bow@teatrszekspirowski.pl lub telefonicznie: +48 58 351 01 01 lub 535 111 804 codziennie w godz. 14:00 – 19:00.
Sprzedaż biletów na koncert prowadzona jest online, na stronie www.bilety.teatrszekspirowski.pl.
Kup bilet
sie 22

sobota, godz. 19:00 - 23:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
przedsprzedaż 10 zł
paź 11

niedziela, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij