stat

Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG (3 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
Zapraszamy na koncert Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG to niecodzienny projekt, którego będzie można posłuchać 14 marca 2020 w Teatrze Szekspirowskim.

rock - koncerty w TrójmieścieW związku z zagrożeniem koronawirusem uznałem za zasadne i zalecam niezwłoczne zawieszenie do odwołania działalności w instytucjach kultury podległych Samorządowi Województwa Pomorskiego. W przypadku czterech instytucji, gdzie jesteśmy współorganizatorem, zwróciłem się z prośbą do władz Gdańska, Sopotu i Powiatu Wejherowskiego o wydanie podobnej - wspólnej decyzji - mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

Artyści od lat się znają i mają okazję ze sobą koncertować, to wydarzenie jednak rozszerza skalę współpracy, ponieważ do projektu Chóralnie zaproszono Chóry Akademickie. W każdym z miast wystąpi inny, "lokalny" chór. Koncerty będą się opierać na repertuarze wymienionych artystów ale ze specjalnie na tę okazję napisanymi aranżacjami.

Po raz pierwszy artyści Mikromusic, Smolik i Skubas wystąpili wspólnie we wrześniu 2018 w Filharmonii w Szczecinie. Wówczas towarzyszył im Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Drugi raz, tym razem z towarzyszeniem Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, zagrali w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku w marcu 2019. Bilety sprzedały się błyskawicznie. Te dwa koncerty stały się inspiracją do tego, żeby przenieść się na inne sceny i zawitać również w kilku innych uniwersyteckich miastach (Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie). Teraz artyści postanowili wrócić do Gdańska aby powtórzyć swój sukces i ponownie wystąpić z Chórem Uniwersytetu Gdańskiego w Teatrze Szekspirowskim.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  99-139 zł
Ceny biletów: 
99 zł - I pula
119 zł - II pula 
119 - siedzące (boki) 
139 - siedzące (na wprost)

Opinie (3)

 • Doskonały chór

  a najlepiej wśród nich śpiewa Andrzej

  • 0 0

 • odwołuję tę impręzę

  • 3 0

 • Odwołać ich !!

  • 1 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.