• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Chopin nad wodami Motławy

Chopin nad wodami Motławy: Karol Garwoliński

29 czerwca - 7 lipca 2024, godz. 20.00

Sopot
bilety 69-239 zł
ulgowy 49-149 zł
przedsprzedaż 49-199 zł
Kup bilet

15 - 24 lipca 2024, godz. 20:30

bilety 32 zł
ulgowy 22 zł
Kup bilet
CHOPIN NAD WODAMI MOTŁAWY

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Salon Gdański na Ołowiance
Chopin nad wodami Motławy

Wystąpią:
Karol Garwoliński
Krzysztof Dąbrowski prowadzenie


W programie:

Fryderyk CHOPIN
Polonez młodzieńczy B-dur
Polonez cis-moll op. 26 nr 1
Polonez A-dur op. 40 nr 1
Polonez As-dur op. 53
Polonez-fantazja As-dur op. 61
Mazurki op. 24:
- g-moll
- C-dur
- As-dur
- b-moll
Ballada g-moll op. 23


Polska Filharmonia Bałtycka zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Chopin nad wodami Motławy, który odbywać się będzie w Salonie Gdańskim Filharmonii w foyer od strony Motławy. Wystąpią laureaci konkursów pianistycznych oraz profesorowie Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

-----

KAROL GAWROLIŃSKI
Urodził się w 1982 w Lublinie. W wieku 7 lat rozpoczął edukację w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Lublinie, którą w późniejszym czasie wielokrotnie reprezentował na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych zdobywając uznanie zarówno jury, jak i publiczności. Jest kilkukrotnym stypendystą artystycznym Prezydenta Miasta Lublina. Brał udział w kursach mistrzowskich prowadzonych m. in. przez Tadeusza Chmielewskiego, Grzegorza Kurzyńskiego, Monikę Sikorską-Wojtachę, Elżbietę Tarnawską. Dyplom szkoły muzycznej uzyskał w roku 2001, będąc już wówczas studentem Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku.

W roku 2005 ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie prof. Bogdana Czapiewskiego. Od tamtego czasu poświęca się pedagogicznej jak również występuje, jako solista i kameralista, występując m. in. w filharmonii lubelskiej i bałtyckiej. Obecnie jest asystentem na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz nauczycielem fortepianu w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie.

Współpracuje również z prof. Bogdanem Czapiewskim, współprowadząc część jego klasy fortepianu w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
 • Bilet ulgowy
  10 zł
20 zł - Normalny
10 zł - Ulgowy
40 zł - Rodzinny

Opinie