• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Chaser - film dokumentalny

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

CHASER to dokument ukazujący niezwykłą podróż kierowców, którzy przekraczają granice możliwości, by stać się gwiazdami mistrzostw Europy DMEC (DRIFT MASTERS EUROPEAN CHAMPIONSHIP). Premiera pierwszego filmu  o Drifcie pokazuje nam kulisy w motorsporcie. To opowieść o determinacji, poświęceniu i pasji, która napędza do realizacji najśmielszych marzeń. Z niezwykłą szczerością, topowi kierowcy dzielą się swoimi doświadczeniami, wyjaśniając trudy i piękno Driftu.

Film zabiera nas na zawody które odbywają się w różnych częściach Europy, odkrywając osobiste historie, triumfy jak i porażki.

CHASER to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto kocha motorsport, adrenalinę, prędkość i inspirujące historie o przekraczaniu własnych granic. 

Harmonogram wydarzenia:
17:00 - Przywitanie pierwszych gości.
17:40 - Przed kinem wspólne zdjęcie pamiątkowe przy Subaru.
17:45 - Otwarcie bramek - Multikino Gdansk, sala nr.2 
18:00 - Powitanie i rozpoczęcie seansu
19:30 - Po seansie odbędzie się dyskusja z udziałem reżysera i uczestnikami filmu poprowadzona przez  Wiktorię Jurczewską z Polskiego Radia Kierowców.
21:00 Spotykamy się w scrapYard - Gdańsk Stocznia ul. Niterów, na której będzie można pogadać z twórcami filmu o Drifcie, filmie i pogodzie 

Premierowy pokaz filmu dokumentalnego, na którym znajdą się zarówno twórcy filmu jak i występujący w nim bohaterowie, z którymi będzie można się spotkać i porozmawiać.
 

Opinie