• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Buzz Jam. Cisowa

 • sobota, 26 czerwca 2021, godz. 18:00
 • Lokalizacja
  Gdynia, Cisowa
 • Bilety
  wstęp wolny

W sobotę czerwca o 18:00 odbędzie się ostatni koncert z cyklu koncertów "Buzz Jam". Koncerty można będzie usłyszeć na falach radiowych 94.1 FM oraz na profilu Fundacji 4 Sztuki na Facebooku.

Witomino
5 czerwca, godz. 18:00, boisko przy ul. PCKMapka
Glenn Meyer - voc
Michał Miegoń - bass, voc
Piotr Słodkowski - git, voc
Michał Gos- perk

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Chylonia
13 czerwca, godz. 18:00, Park KilońskiMapka
Michał Miegoń - git, voc
Krzysztof Wroński - perk
Joanna Kucharska - bass, voc, czyli klasyczny skład formacji Kiev Office.

Gdynia Chylonia. Dzielnica kontrastów - z jednej strony pamiętające XIX wiek zabudowania, z drugiej pnące się w górę wieżowce. Dzielnica również pełna dźwięku - to stąd pochodzą muzycy związani m.in ze sceną yassową, producenci muzyczni, wreszcie: to tu rodziło się brzmienie Gdyńskiej Sceny Alternatywnej.

W Parku Kilońskim, tuż przy leśniczówce, w której kilka dekad temu próby odbywały takie formacje jak Bóm Wakacje w Rzymie czy Apteka, wystąpi trzech muzyków z nowego pokolenia alternatywnej sceny. Po raz pierwszy od trzech lat razem na scenie! Pikanterii występowi dodaje fakt, iż Michał Miegoń ma w dzielnicy rodzinne korzenie i nie omieszka się przekazać ze sceny lokalnych anegdot oraz legend miejskich. Celebrując X. lecie wydania ich przełomowego albumu "Anton" Globba&trio zapewni moc dźwiękowych wrażeń, łącząc rock, zimną falę i ciepłe brzmienia dubowe.

Cisowa
26 czerwca, godz. 18:00, secret location
FreeQ ButiQ
Glenn "glennSKii" Meyer-Greer - voc
Krzysztof "Słodki" Słodkowski - bass, voc
Piotr Słodkowski - git voc
Dizzy Daniels - git
Martin Novotarski - perk

FreeQ ButiQ to trójmiejski zespół grający nowoczesną mieszankę gatunków Rock Funk- Soul-Rao-Blues, na której styl wpłynęła muzyka lat 60-tych i 70-tych. Ich debiutancka płyta została nagrana w Tall Pine Studio w Kolbudach wiosną 2020. Gościnnie n a płycie pt. "Everything Must Go" zagrali Leszek Możdżer (9 numerów), Romek Puchowski (2 numery), DJ Twister i MC Cheeba. Płyta LP zawiera 12 autorskich numerów.

Skład zespołu znany jest już trójmiejskiej publiczności z formacji "Southern Brothers" - grającej muzykę zespołu ZZ-Top oraz innych artystów amerykańskiego Southern Rocka na koncertach typu tribute.

Opinie