Impreza już się odbyła

Brodka MTV Unplugged (2 opinie)

pop

W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszyła się jesienna trasa "bez prądu", artystka postanowiła wrócić z kilkoma dodatkowymi koncertami. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć ten projekt na żywo w pięknych salach! 20 lutego 2019 roku Monika Brodka wystąpi w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Relacja z imprezy

cze 26

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 29

piątek, godz. 19:00

Kup bilet
Monika Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem.

pop - koncerty w Trójmieście


Ostatni album Brodki - "Clashes" ukazał się w 2016 roku na całym świecie i bardzo szybko pokrył się platyną, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii.

Podczas trzech akustycznych koncertów w ramach cyklu "MTV Unplugged" przekrojowo pojawią się piosenki z kilku ostatnich wydawnictw Brodki włącznie z debiutancką płytą. Na scenie artystce towarzyszyć będzie 12-osobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w akustycznych aranżacjach.

Wśród najważniejszych artystów, którzy zostali zaproszeni do tego popularnego projektu warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Alice in Chains, Lykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys.

W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas artyści tacy jak Kayah, Hey, Wilki, Kult i O.S.T.R.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  129 zł
Bilety w cenie: stojące: 99 zł (pula I), 129 zł (pula II) [pule dostępne do wyczerpania] siedzące: 129 zł
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się 31.10 (środa) o godzinie 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Opinie (2) 1 zablokowana

 • MTV ?

  MTV ? pzrzecież MTV to dno .
  Pamiętam MTV lat 90 tych i późnych 80tych , to było coś i wtedy faktyczniy
  koncert z serii Unplugged to było święto muzyczne.

  Nie kumam tego

  • 2 0

 • teatr mój widze ogromny

  a w nim zwiedzanie i czasem jakiś koncert ale kij z tym- grunt że kasa się zgadza

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.