• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bitwa o Stocznię 2021

Bitwa o Stocznię 2021! Siódma edycja największej i najstarszej bitwy freestyle'owej na Pomorzu. Już 18 grudnia w klubie Parlament. Bitwa o Stocznię 2021 już dostępne!

Bitwa o Stocznię w Gdańsku
Ośmiu rozstawionych zawodników będzie walczyć z ósemką zawodników wyłonionych na drodze eliminacji o Pas Stoczni Gdańskiej oraz nagrodę finansową. Przygotujcie się na wieczór pełen szalonych emocji! Partnerem wydarzenia jest marka Poison.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Rozstawieni zawodnicy: Koro, Yowee, Pukuś, Syn Młynarza.

Uwaga: Z racji ograniczeń sanepidu liczba uczestników wydarzenia będzie ograniczona do 200 osób.

Zapisy do eliminacji:
bitwaostocznie@gmail.com
W treści należy podać Imię, Nazwisko, Ksywę, Wiek, Miasto. Do wiadomości należy dołączyć potwierdzenie zakupu biletów.


ZASADY BITWY O STOCZNIĘ 2020:
Werdykty


ELIMINACJE oceniają sędziowie w składzie dwuosobowym, który ujawnimy niebawem. W kolejnych rundach jury ma TRZY GŁOSY. Pierwszy należy do publiczności, która wskazuje zawodnika poziomem owacji. Poziom owacji musi być WYRAŹNIE większy dla jednego z zawodników, by uznać, że publiczność oddała głos na jednego z nich. W przypadku porównywalnych poziomów owacji od publiczności, każdy z zawodników otrzymuje po jednym punkcie. Dwa pozostałe głosy należą do zaproszonych sędziów, którzy każdy indywidualnie, wskazują zwycięzcę walki. Wskazanie przez jednego z sędziów na remis, daje po jednym głosie każdemu uczestnikowi walki. Wygrywa zawodnik, który w sumie uzyska WIĘCEJ GŁOSÓW. Na BoS nie ma konieczności przewagi dwóch głosów, by przejść do kolejnej rundy.

Eliminacje.
Startują o godzinie 19:00.
Wystartować może każdy zawodnik, który zgłosił się drogą mailową na adres bitwaostocznie@gmail.com. W treści zgłoszenia należy podać imię, nazwisko, ksywkę, wiek oraz miasto pochodzenia. Zawodnik startujący w eliminacjach musi posiadać ważny bilet na wydarzenie. Zawodnicy występować będą w kolejności alfabetycznej, wyczytywani przez prowadzącego. Każdy z uczestników eliminacji dostanie 45 sekund by zaprezentować freestyle na zadany temat. Jury wybierze czwórkę najlepszych zawodników eliminacji, która awansuje do Fazy Pucharowej i dołączy do grona ośmiu rozstawionych zawodników.
Eliminacje - Baraże.
Oprócz czwórki zwycięzców, jury wybierze spośród uczestników eliminacji BARAŻOWĄ ÓSEMKĘ. Wytypowani zawodnicy, dobrani w pary, powalczą między sobą w CZTERECH WALKACH barażowych o kolejne CZTERY MIEJSCA W 1/8 finału. Walka trwać będzie jedną rundę, po minucie dla każdego na wejście Z TEMATEM. W przypadku remisu nastąpi dogrywka, po pół minuty dla zawodnika na freestyle bez tematu.
Losowanie par 1/8 i drzewka pucharowego.
W fazie pucharowej spotka się 16 zawodników. 8 zaproszonych, najlepsza czwórka z eliminacji oraz czwórka z baraży. Najpierw następuje losowanie rozstawionych zawodników, następnie do każdego z nich dolosowywany jest zawodnik z eliminacji i baraży.

1/8 finału
W tej fazie pojedynek składać się będzie z dwóch rund. W pierwszej rundzie, zawodnicy mają po jednym, minutowym wejściu, w którym freestyle'ują pod tematy, które wyświetlać się będą na ekranie za sceną. Temat zmieni się w 30 sekundzie każdego wejścia. Łącznie po dwa tematy na jedno wejście dla każdego zawodnika. W drugiej rundzie zawodnicy przez dwie minuty freestylują po 4 wersy bez tematu, przez dwie minuty. Co cztery wersy następuje zmiana zawodnika. Jury, czyli dwójka sędziów i publiczność wybiera zwycięzcę. W przypadku remisu nastąpi dogrywka, w której zawodnicy będą mieli dodatkowe, półminutowe wejścia na zadany temat.

1/4 finału
Pary ćwierćfinałowe pojedynkować będą się w dwóch rundach. W pierwszej rundzie, zawodnicy mają po jednym, minutowym wejściu, w którym freestyleują pod tematy, które wyświetlać się będą na ekranie za sceną. Temat zmieni się w 30 sekundzie każdego wejścia. Łącznie po dwa tematy na jedno wejście dla każdego zawodnika. W drugiej rundzie zawodnicy przez dwie minuty freestylują po 4 wersy bez tematu, przez dwie minuty. Co cztery wersy następuje zmiana zawodnika. Jury, czyli dwójka sędziów i publiczność wybiera zwycięzcę. W przypadku dogrywki zawodnicy walczą za sobą na jeden wspólny temat przez dwie minuty, zmieniając się co trzydzieści sekund.

Półfinały
Na pojedynek półfinałowy składać się będą dwie rundy. W pierwszej rundzie każdy z zawodników będzie miał po minucie na freestyle pod tematy pojawiające się na ekranie. W drugiej rundzie, w czasie 2 minut zawodnicy będą wymieniać się nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie i bez tematu. W przypadku dogrywki, nastąpi minutowa nawijka ze wspólnym tematem i wymianą co cztery wersy.

Finał
Na pojedynek finałowy składać się będą dwie rundy. W pierwszej rundzie każdy zawodnik ma po minucie na freestyle w tematyce zgodnej z obrazami pojawiającymi się na ekranie. W drugiej rundzie, w czasie 3 minut zawodnicy będą wymieniać się nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie i bez tematu. W przypadku dogrywki, nastąpi minutowa nawijka z wymianą co cztery wersy na wspólny temat.
Wygrany zgarnia nagrodę w wysokości 800 PLN, nagrody rzeczowe oraz Pas Mistrza Stoczni Gdańskiej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
Zapisy do eliminacji:
bitwaostocznie@gmail.com
W treści podając: Imię, Nazwisko, Ksywę, Wiek, Miasto
Bilety (tylko 200 sztuk!):
https://www.interticket.pl/pro.../bitwa-o-stocznie-2020-6253
Bilety stacjonarnie kupicie w:
➡ CultureBox - Świętojańska 30, Gdynia
➡Sopocka Organizacja Turystyczna - Dworcowa 4, Sopot
Niebawem zaczniemy odkrywać kolejne karty dotyczące składu rozstawionych zawodników oraz jury i dj'a.

Opinie