stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bioróżnorodność - poznaj, by zachować! (4 opinie)

  • piątek - sobota, 19 - 20 maja 2017
  • Gdynia gdańsk, Gdynia Orłowo, Zespół pałacowo - parkowy w Kolibkach, Gdańsk, Park im. R. Reagana wejście A od ul. Jana Pawła II
  • wstęp wolny

Na IX bezpłatny piknik pełen przyrodniczych atrakcji zapraszają: Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej, Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych oraz Partnerzy. Rok Wisły, świętujmy go razem! 

Wisła to temat rzeka. Najdłuższa rzeka w Europie w całości przebiegająca w granicach jednego państwa. To najbardziej polska z naszych rzek. Królowa. Swój bieg kończy w Morzu Bałtyckim. Przepływając przez cały kraj łączy południe z północą a dzięki dopływom wschód z zachodem. Jest przedmiotem a może właśnie Podmiotem troski wszystkich Polaków. To wspaniałe dziedzictwo przyrody, ostoja różnorodności biologicznej. Jej "dzikość" fascynuje nie tylko przyrodników ale także podróżników, którzy zmagają się z nią kajakiem, rowerem czy pieszo.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2017 Rokiem Rzeki Wisły, otwierając tym samym dyskusję o przyszłości tej wspaniałej rzeki. Jak dobrze znasz Wisłę? Zapraszamy na IX piknik edukacyjny Bioróżnorodność - poznaj by zachować, który dedykujemy Wiśle.  

Daty i miejsca:

Piątek, 19 maja, godz. 10:00-14:00, Gdynia Orłowo, Zespół pałacowo - parkowy w Kolibkach
Sobota, 20 maja, godz. 11:00-18:00, Gdańsk, Park im. R. Reagana (wejście A od ul. Jana Pawła II)

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.