stat
Impreza już się odbyła

Bezpłatne wsparcie specjalistów w FOSie

Przyjdź na Dzień Otwarty, porozmawiaj z doradcą zawodowym i psychologiem! Fundacja FOSA w ramach projektu System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej - komponent aktywnej integracji w Gdańsku zaprasza na dni otwarte.

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny

2 - 31 grudnia 2021, godz. 9.00

Wstęp wolny
W ramach projektu mieszkańcy Gdańska będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z psychologiem oraz doradcą zawodowym.

Psycholog mógłby pomóc Ci w zwiększeniu pewności siebie, wypracowaniu asertywnych zachowań oraz znalezieniu technik skutecznego radzenia sobie ze stresem.

Z pomocą doradcy zawodowego dowiesz się jak wykreować swój wizerunek, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, sporządzić CV. Doradca pomoże Ci również określić Twoje zainteresowania i predyspozycje zawodowe, podjąć decyzję o wyborze lub zmianie zawodu.

Warto spieszyć się z zapisami, akcja trwa do końca października!

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020 oraz ze środków Miasta Gdańska

Informacja o biletach

Na konsultacje specjalistyczne należy umawiać się bezpośrednio pod numerem tel: 733-318-718 lub drogą mailową: zit@fundacjafosa.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.