• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Bankiet Beauty dla pacjentów onkologicznych

Zapraszamy na wyjątkowe, wydarzenie organizowane przez salon urody "Hello Beauty and Spa" wraz z Mają Brechelką oraz Fundację "Gdyński Most Nadziei".

30 czerwca od godziny 10:00 do 18:00 przy ul. Świętojańskiej 43/5 na wszystkich chętnych czekać będzie moc atrakcji związanych z kosmetyką i wizażem, a wśród nich:
- zabiegi na twarz
- masaż onkologiczny
- analiza kolorystyczna
- nauka malowania brwi
- porady oraz wykonanie makijażu
- plan pielęgnacyjny

Dodatkowo aby umilić czas spędzony w salonie, przygotowany zostanie poczęstunek, kawa, herbata, słodycze dietetyczne i owoce.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 58 661 94 56 lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl

O organizatorach:
Maja Brechelka
Kosmetolog po studiach licencjackich. Dziesięć lat stażu w branży Beauty. Trzy lata doświadczenia w kosmetyce pacjenta onkologicznego. W Fundacji "Gdyński Most Nadziei" w Gdyni, regularnie prowadzi wykłady z pielęgnacji skóry, masażu onkologicznego oraz domowej produkcji kosmetyków.

Marta Daniluk
Wizażystka, ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty - Art Beaty Małachowskiej. Była główną wizażystką w Douglas Riviera oraz domu mody Chanel. Szkoliła się pod okiem najlepszych makijażystów z Francji. W branży pracuje już 6 lat.

Gość specjalny:
Małgorzata Marmajewska, mgr psychologii, psychoonkolog
Prezes Fundacji "Gdyński Most Nadziei". Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. Jerzego Mellibrudy w Warszawie. Ukończyła psychoonkologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Inicjatorka i koordynator Kampanii Społecznej "ODWAŻNI

WYGRYWAJĄ - profilaktyka raka jądra". Autorka pierwszej w kraju publikacji pt. "Odważni Wygrywają. Poradnik dla chorych na raka jądra oraz ich bliskich". W Fundacji prowadzi spotkania indywidualne oraz grupy wsparcia.

Najważniejsze informacje:
Termin: 30 czerwiec ( niedziela ) 10:00 - 18:00
Adres: ul. Świętojańska 43/5 Baltic Plaza Gdynia
Ilość miejsc: ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 58 661 94 56 lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy
cze 23

niedziela, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny

w każdą środę (do 26.06), godz. 11:00 - 12:00

Gdańsk, ul. Sobótki 5/1 (Dom...
Wstęp wolny

Opinie