• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bajzel Supersam (1 opinia)

W Plamie, po raz pierwszy w Trójmieście, będzie można usłyszeć na żywo utwory z jego najnowszej płyty GinkGo, ale nie zabraknie też starszych, znanych i lubianych utworów.

kwi 27

sobota, godz. 15:30

Gdynia,
Wstęp wolny
maj 16

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
Cykl koncertów "Supersam" to spotkania z muzykami twarzą w twarz. Jeden muzyk, jego instrument i Ty. To sprawdzian odwagi, umiejętności i otwartości... tak dla muzyka, jak i słuchacza.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Bajzel to niespokojny, artystyczny duch, który sam komponuje, pisze teksty i nagrywa wszystkie dźwięki. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar granych oraz wokali śpiewanych przez niego na żywo tworzy muzykę do złudzenia brzmiącą jak kilkuosobowa formacja. Jego charyzmatyczne występy, przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce. Muzyk ma na swoim koncie cztery płyty.Jego najnowsze dzieło to "GinkGo" [wydanie własne, 2013] - płyta stworzona z zarejestrowanych przez niego szczególnych momentów. Bajzel odchodzi w niej od piosenkowej formy oraz porzuca treść by wprowadzić słuchacza w nieokreślone światy. Album zawiera 19 utworów, każdy inny lecz zawierający wspólny bajzlowy, alternatywny, gitarowy pierwiastek przefiltrowany brakiem ograniczeń.

Wcześniejszy album - "MałaWulgaria" [Mystic Production, 2011] jest kontrą do poprzedniego krążka "Miłośnij" [Biodro Records, 2009]. Na "Miłośnij" znajdziemy dojrzałe, osobiste i przemyślane kompozycję, natomiast na nowszej niestandardowe zestawienia różnorodnych stylów oraz zadziorne teksty, będące opisem świata z zakrapianym ciętym dowcipem.

Zarówno na płytach, jak i na koncertach można dostrzec, że Bajzel to nic innego jak starannie zaplanowany, zwariowany i niekontrolowany chaos.

MTV IGGY LIVE USA
Rolina // www.mtviggy.com/videos/bajzel-rolina/
Sweet Bombs //www.mtviggy.com/videos/bajzel-sweet-bombs/

LINKI-SZNURKI
www.bajzel.art.pl
www.fb.com/bajzelbajzel
www.myspace.com/bajzel
www.bajzel.bandcamp.com
www.last.fm/music/bajzel

Opinie (1)

 • kolu

  Dzięki za ten wielki zasób
  Bardzo dziękuję za udzielenie każdemu niezwykle niezapomniany okazję przeczytać w szczegółach od tej strony

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.