• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

BLED, Olo Walicki / Kamil Pater / Jacek Prościński, A'freaK-aN Project, Tymon Tymański

Festiwal Metropolia Jest Okey 2023 powraca, by zaskoczyć i zachwycić. To nie tylko wydarzenie pełne artystycznych przeżyć, to podróż po ciekawych miejscach kultury w regionie, spotkania z lokalną sceną muzyczną i pomorską bohemą. Rozmowy, wystawa, koncerty, spotkania literackie, teatr impro - wiele okazji do spotkań z artystami, pisarzami, ludźmi sztuki i twórcami lokalnej kultury. Podróż pełna emocji i wrażeń, gdzie każdy dźwięk, obraz i słowo układają się w niepowtarzalny symfoniczny krajobraz trójmiejskiej metropolii.

kwi 13

sobota, godz. 17:00

Gdynia,
Wstęp wolny
kwi 28

niedziela, godz. 18:00

bilety 45 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
Skumulowana kreatywna energia ostatnich 17 lat oraz doświadczenie, przekształciły się w manifestację sztuki, muzyki i kultury, która przetacza się przez miasta Gdańsk, Gdynię i Żukowo. Metropolia to nie tylko festiwal to rytuał zakończenia roku, który budzi zmysły i otwiera na nowe.
Bądź częścią Metropolii, gdzie każdy jest okey!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy na koncerty BLED, Olo Walicki / Kamil Pater / Jacek Prościński, A'freaK-aN Project, Tymon Tymański!

BLED
Spontaniczność, organiczność i minimalizm schowanie pod warstwą kosmicznego pyłu, pokrywającego pustynną planetę na końcu galaktyki - BLED, czyli Emil Miszk i Sławek Koryzno zapraszają na podróż, której nie chce się wracać. Premiera Roots & Futuristic Sci-Fi Sounds miała miejsce 13 sierpnia. Płyta została wydana nakładem Alpaka Records.

Olo Walicki / Kamil Pater / Jacek Prościński
Olo, Kamil i Jacek od lat wspólnie pracują w kilku projektach muzycznych - Zespół Cieśni i Tańca, elektro-akustyczny duet LLovage, tworzą wspólnie muzykę teatralną i filmową, aż wreszcie stanowią zespół Marii Peszek oraz Wodecki Twist. Planują też wspólnie najnowszą odsłonę projektu KASZEBE 3.

A'freaK-aN Project
"A'freaK-aN Project" Wojciecha Staroniewicza to projekt muzyczny inspirowany muzyką czarnego lądu. Jest to wirtualna podróż do Afryki. Posługując się własnym językiem i wyobraźnią, artyści tworzą całkiem nową wizję tego bogatego kulturowo kontynentu.

Zespół wystąpi w składzie:

Wojciech Staroniewicz - sax tenor
Darek Herbasz - bari
Alek Kamiński - sax alt
Marcin Janek - sax tenor / sopran
Dominik Bukowski - wib
Janusz Mackiewicz - bass
Roman Ślefarski - drums

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  5 zł
Bilety: 5 zł do kupienia na miejscu

Opinie 1 zablokowana

 • muzyka alternatywna , rock / punk
  kwi 12
  piątek, g. 20:00
  Gdynia, Podwórko.art
  Świetliki