• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Asi Mina i Sonos lecą w KOSMOS

Koncert dla dzieci i rodziców z utworami ze znanych filmów o kosmosie. Wystąpią artystki klasyczne z kwartetu Sonos. Prowadząca koncert Asi Mina opowie o lotach w kosmos, filmach science fiction, o muzyce i kompozytorach. Występ będzie połączony z zagadkami i zadaniami dla publiczności.

Uwaga, uwaga! Drogie dzieci, małe i duże. Kwartet Sonos i kapitanka Asi Mina zapraszają na pokład statku kosmicznego. Wspólnie odbędziemy pełną przygód podróż przy muzyce z popularnych filmów science fiction, m.in. "Gwiezdne Wojny", "Star Trek", "Superman" i "Avengers". Usłyszycie wasze ulubione utwory w nowych aranżacjach na kwartet smyczkowy, a nawet piosenkę Gwiezdnego Chłopca o locie Majora Toma.

pop - koncerty w Trójmieście


Zobaczycie niezwykłe zdjęcia planet Układu Słonecznego, Słońca i Księżyca, wykonane z teleskopu Hubble'a i sondy Juno. Poznacie pasjonujące historie słynnych astronautów oraz bohaterek i bohaterów filmów. Opowiemy o reżyserach i kompozytorach, którzy za pomocą obrazu i dźwięku próbowali przybliżyć nam kosmos. Dowiecie się nawet, jaka muzyka została wysłana w kapsule czasu! To wszystko pomoże nam oderwać się od planety Ziemi i polecieć wysooooooko, aby spotkać obce cywilizacje w odległych galaktykach. Nie chcemy wszystkiego zdradzać, bo kosmos to wielka tajemnica.

Zatem rozpoczynamy odliczanie: 10, 9, 8, 7.....

Czas trwania: 60 minut
Koncert dla dzieci w wieku 9+

Załoga kwartetu SONOS w składzie:
Małgorzata Hlawsa - flet
Marta Huget-Skiba - skrzypce
Anna Grzybała - altówka
Joanna Urbańska-Mikszta - wiolonczela

wizualizacje: Agata Hofelmajer-Roś
prowadzenie: Asi Mina aka Joanna Bronisławska

Opinie