• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Anna Karwan

pop

Według Bogdana Kondrackiego Ania jest prawdziwą divą. Jest nie tylko wrażliwa, hipermuzykalna i bardzo kreatywna w studiu, ale jest też artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne.

paź 22

niedziela, godz. 11:00

bilety 25 zł
gru 5

wtorek, godz. 20:00

bilety 100-170 zł
Kup bilet
Anna Karwan na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m. in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.
Jej głos można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: Listy do M, Pitbull, Planeta Singli, czy Legendy Polskie.

pop - koncerty w Trójmieście


Szerszej publiczności znana jest jako finalistka programu The Voice of Poland z 2016 roku, w którym okrzyknięto ją wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Muzyka Ani jest połączeniem tanecznej muzyki rozrywkowej i romantycznych ballad z dodatkiem odrobiny rockowych brzmień. Przed wydaniem płyty wokalistka nagrała piosenkę pt. Mam was, a w 2019 roku wydała swój pierwszy album studyjny, który zatytułowała po prostu Ania Karwan. Płyta uzyskała status podwójnej platyny, a promowały ją trzy single: Głupcy, Czarny świt i najbardziej popularny utwór pt. Słucham Cię w radiu co tydzień, który przyniósł artystce zwycięstwo w konkursie Premiery podczas 56 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dodatkowo utwór został nagrodzony przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS za najlepszą muzykę i słowa do piosenki. W 2020 roku otrzymała nominację do nagrody Fryderyka, przyznawanej przez polski przemysł fonograficzny, w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Koncert odbywający się w Filharmonii Kaszubskiej odbywa się w ramach trasy Swobodnie Tour.

Jak mówi sama Artystka: SWOBODNIE TO POCZĄTEK MOJEJ NOWEJ DROGI. ZNALAZŁAM ODWAGĘ NA BŁĘDY, ZDJĘŁAM WSTYD, OCZEKIWANIA I PRETENSJE.

KUP BILET

Opinie