stat

Andrzej Piaseczny (2 opinie)

pop
 • piątek, 19 lutego, godz. 19:30
 • Lokalizacja
 • Bilety
  90 - 120
  Kup bilet

Serdecznie zapraszamy na koncerty Andrzeja Piasecznego! Andrzej Piaseczny bilety na trasę koncertową już w sprzedaży!

Andrzej Piaseczny The Best
Trasa koncertowa Andrzeja Piasecznego The Best, jak wskazuje sama nazwa, będzie składać się z największych przebojów artysty! Możemy spodziewać się zatem ogromnej dawki hitów, które uwielbia i nuci cała Polska.

pop - koncerty w Trójmieście


Z pewnością nie zabraknie utworów z repertuaru zespołu Mafia, którego Andrzej Piaseczny był frontmanem, tych nagranych we współpracy z Robertem Chojnackim i Sewerynem Krajewskim, jak również w pełni solowych przebojów.

Andrzej Piaseczny Akustycznie
Intymna atmosfera ciepłych, mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego, zapierająca dech w piersi produkcja oraz delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych. Program koncertu będzie zawierał muzyczne perełki - utwory od wielu lat lub nigdy nie wykonywane przez Artystę.

O Andrzeju Piasecznym
Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat wielu nagród publiczności - m.in. Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca przebojów: Imię deszczu, Niecierpliwi, Prawie do nieba, Chodź, przytul, przebacz, Rysowane Tobie czy Śniadanie do łóżka.


Niedawno ukazała się koncertowa płyta Andrzeja Piasecznego, będąca zapisem jubileuszowej trasy z okazji 25-lecia. Album 25+ promują single Czekając na sobotę i Słowa.
Kup bilet
lut'21 27

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
mar'21 18

czwartek, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Bylam

  na jego koncercie w Sopocie...miesiac temu. Piosenkarz mimo, ze na koniec wystepu dostal brawa i owacje na stojaco okolo 7 minut nie ywyszedl do nas...troche to slabe bylo...kontrakt na 10 piosenek i tyle bylo...zal...

  • 1 2

 • hahaha

  Na takie badziewie bilet kosztuje od 90 zł ???????? Kto tego słucha, chyba babcie bez krztyny słuchu. Ale ja jednak mam cudowną babcie, kocha jazz, ciężkiego rocka i klasykę I nie trawi pisu.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • rock , pop , soul
  lis 2
  poniedziałek, g. 19:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Maryla Rodowicz
 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  lis 7
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Rosalie