• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Aloha Riviera - Słoneczny Patrol Riviery

Czy wiecie, że Polskę i Hawaje dzieli ponad 12 000 km?! Wyjazd na wakacje w to miejsce to naprawdę spory dystans do przebycia. Na szczęście mamy na wyciągnięcie ręki piękne, polskie plaże, na których już wkrótce pojawi się Słoneczny Patrol Riviery!

kwi 21

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
kwi 30

wtorek, godz. 14:00

Gdańsk,
bilety 1 zł
ulgowy 1 zł
Terminy:
20.07 Władysławowo
23.07 Gdynia
27.07 Gdynia
10.08 Jastarnia
17.08 Sopot
 
W tym sezonie mówimy ALOHA! Przywitajcie iście hawajski klimat na naszym polskim wybrzeżu! Czekają na Was palmy, parasolki z trawy i kwietne naszyjniki. A do tego egzotyczne, gorące muzyczne rytmy i fala atrakcji dla całej rodziny!
 
Jak spędzimy czas? 
 
11:00 - początek Słonecznego i Eko patrolu na plaży!
11:15 - Jaki poranek, taki cały dzień - Poranne rozciąganie!
12:00 - Integracyjny taniec rodzinny   
12:30 - CrossFit na plaży - konkurs dla dam i dla panów
13:00 - Taniec stylem dowolnym 
13:30 - Wślizgnij się na podium! - konkurs na torze skimboardowym
14:15 - Tańce hawajskie w gorącym rytmie
15:00 - Taneczny relaks
15:15 - Giga dart - finał 
15:45 - Plaża skarbów - zapoluj na nagrody!
16:30 - Słoneczny patrol kończy swój dyżur

 
Jak nie produkować nadmiernej ilości odpadów i jak je ponownie wykorzystać? Ekopatrol zdradzi Wam tajniki skutecznej segregacji i recyklingu, za który będziemy przyznawać nagrody! Tuż obok ustawi się stanowisko DIY, przy którym nauczycie się samodzielnie tworzyć zabawki i ozdoby, takie jak samoloty, statki czy wiatraki, a wszystko powstanie z plastikowych butelek.
 
Dla tych, którzy nawet na plaży nie potrafią usiedzieć w miejscu, przygotowaliśmy atrakcje wypełnione ruchem! Warsztaty taneczne w gorących rytmach, konkursy w crossficie i skimboardzie, a także całodzienny giga dart!

Poszukiwacze przygód również będą mieli co robić, ponieważ zakopaliśmy na plaży całe mnóstwo rozmaitych skarbów! Czy uda Wam się je znaleźć?   
Bawcie się razem z nami!  

Partnerem strategicznym akcji jest TK Maxx.
Nagrody ufundowali: SunLoox, ECCO, Jack Wolfskin, mBank, Giacomo Conti, BeClinic, Intersport, The Body Shop, Twoje Soczewki, Puma, Costa Coffee, Vitamin Shop, Stara Mydlarnia, North Fish, Optical Christex, Jack&Jones, Lancerto, Duka, Nike, Adidas, Organique, Rainbow Tours, Bioway, Zdrofit, Bosman, Poupee Marilyn, Sneakershop, Avenir Medical, O bag, Tchibo. KappAhl, Organique, Super-pharm, Kubenz, Samsonite, MAC, Pizza hut, Salad Story, KFC, Burger King, seeyou, Coccodrillo, Felina.

Opinie