• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Już po raz drugi, portal miłośników jazdy terenowej gdansk4x4.pl wraz z użytkowanikami gdańskiego forum rajdy4x4.pl organizują dzień pełen wrażeń dla dzieci z domów dziecka oraz z rodzin dysfunkcyjnych, znajdujących się pod opieką MOPS. W sobotę, 15 grudnia 2007 r. o godzinie 9:00 możliwie jak największa ilość dzieci zostanie przyporządkowana do przybyłych ‘terenówek’, po czym w kolumnie auta ruszą w stronę Sopotu. Dzięki nieocenionej współpracy z właścicielami parku przygody „Kolibki Adventure Park” (www.adventurepark.pl), to właśnie tutaj rozpoczną się wszystkie możliwie atrakcje, jakie zostały przygotowane dla dzieci. Przede wszystkim będzie to parukilometrowa trasa, podczas której dzieci wraz z opiekunami będą mogły zasmakować prawdziwego ‘off-roadu’. Po powrocie, oprócz dodatkowych atrakcji przygotowanych na terenie parku, dzień zostanie ukoronowany wielkim ogniskiem z kiełbaskami i grochówką.

Jednocześnie chcielibyśmy, by po tym dniu dzieciom zostały nie tylko wspomnienia. Pragniemy, by wprawdzie spóżniony, ale przecież najważniejszy w grudniu, święty Mikołaj mógł ich szczodrze obdarować zarówno prezentami praktycznymi (odzież, przybory szkolne) jak i drobiazgami tylko dla nich. By to pragnienie spełnić, niezbędnie potrzebujemy Państwa pomocy!
Jeśli ktokolwiek chciałby wspomóc naszą akcję, prosimy o wpłaty na konto:

PKO BP, INTELIGO
50 1020 5558 1111 1042 7170 0702
z dopiskiem akcja choinka 2007.

Wszystkim instytucjom możemy w zamian zaoferować możliwość umieszczenia tego dnia bannera reklamowego na terenie parku rozrywki, jak również miejsce dla naklejek na naszych autach.

Niech ten dzień będzie dla Nich niezapomniany również dzięki Wam!

Opinie (3)

 • Super!

  Będzie to na pewno niezapomniana impreza dla dzieciaków!

  • 0 0

 • Akcja Choinka--podsumowanie

  Akcja Choinka 4X4 2007 udała się w 100%, biedne i pokrzywdzone przez los dzieci dostały od Mikołaja:
  jeden dzień pełen off-roadowych atrakcji,
  dużo serca i uczucia że nie są same,
  góry prezentów,
  poczucia chcianym w naszym narodzie.
  Skandaliczne natomiast jest zachowanie się mediów, powiadomione zostały wszystkie i oprócz radia Hit-FM i portalu Trójmiasto.pl( którym dziękujemy z całego serca )poprostu się olały, no cóz u nas Doda się nie rozbierała a i Leeper nie napastował nikogo, pewnie gdyby któreś z terenowych aut przejechało parę dzieciaków to mielibyśmy kawalkadę aut reporterskich, o pięknych akcjach się nie informuje bo to nudy, gratuluję personelom tych mediów--tak dalej. Pozdrawiam kolezanki i kolegów biorących udział w naszej imprezie.

  • 0 0

 • Oby więcej takich akcji!

  Byliśmy, zobaczyliśmy i życzymy jeszcze więcej takich akcji :) Co do mediów, to niestety nie pierwszy taki przypadek... Ale liczą się dzieciaki a nie jakieś tam "media" ;)

  Pozdrawiam i zapraszam na Naszą styczniową akcję!
  19.01.2008 Akcja "Krew Ratuje Życie"- ŻABIANKA
  więcej szczegółów www.krewratujezycie.pun.pl

  ZAPRASZAM
  MATI

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.