stat
Impreza już się odbyła

Akademia Małych Odkrywców

Wszystkie kolory tęczy będzie można zobaczyć 11 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas spotkania z cyklu "Akademia małych odkrywców" dzieci będą poszerzać wiedzę i obejrzą barwne eksperymenty.

4 grudnia 2021 - 2 lutego 2022, godz. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
Wstęp wolny
Z koloru czerwonego, niebieskiego i żółtego wyczarujemy wszystkie kolory tęczy! Dzieci odwiedzające 11 maja Port Rumia Centrum Handlowe Auchan dowiedzą się wielu faktów i ciekawostek o kolorach, które zostaną przedstawione dzięki barwnym eksperymentom. Kolorowe laboratorium zachwyci nawet największych sceptyków!

Podczas zajęć dzieci dokonają analizy barwników zawartych w mazakach oraz "pokolorują" wodę używając wykałaczki. Uczestnicy zajęć będą badać właściwości roztworu chlorku kobaltu, który zmienia kolor w zależności od temperatury, dowiedzą się, czy płyny mogą wędrować między naczyniami oraz dlaczego niektóre kolorowe ciecze nie chcą się ze sobą mieszać. Nie zabraknie tęczowych efektów, które będą wykorzystywały powszechnie dostępne składniki. Będzie się działo!

"Akademia małych odkrywców" odbędzie się 11 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.