• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Agnieszka Chylińska - Never Ending Sorry (2 opinie)

pop

Trasa koncertowa " Never Ending Sorry" szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty. Z tej okazji ogłaszamy drugi etap trasy! 28 października pojawił się najnowszy album Agnieszki Chylińskiej zatytułowany Never Ending Sorry, a wraz z nim nowa trasa koncertowa.

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały przez nią same ukute słowa "Nigdy Taka Sama". Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem.

pop - koncerty w Trójmieście


Artystka z zespołem ruszy w trasę koncertową, na którą zaprasza słowami:
- Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE...Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic.... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama...

Partnerzy trasy: TVN, RMF.
Management: Top Management Agencja Artystyczna.
Partnerzy organizacyjni trasy: Agencja MUZK & Top Management.

Opinie (2) 2 zablokowane

 • Najlepszy koncert

  To był jeden z najpszych koncertów na jakim byłam. Aga! jesteś niesamowita, Twoja energia to jak łączysz ludzi, twoje suchary (śmiech przez łzy ), nawet sąsiadka, która przyłapała Cię z papierosem pewnie by miała ciary przez cały wstęp. Dziękuję. Nie mogę już doczekać się letniej trasy...

  • 1 0

 • Prawdziwie, mocno, kobieco

  Piękny koncert, bardzo osobisty, jestem przekonana, że ten kto widział wywiad z Agnieszką sprzed około 4 lat, dostępny również teraz na YT odebrał koncert bardzo świadomie. Chylę czoła za dojrzałość, odwagę, świadomość siebie, niezwykły wokal, za to że Agnieszka jest bardziej Artystką przez wielkie "A" niż gwiazdą, za dowcip. Życzę dobrej energii, pozytywnych splotów zdarzeń i mocnej, dobrej życiowej wibracji. Wszystkiego cudownego!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.