• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ARRM / Lonker See / Sunwôrm

Trzy polskie zespoły zawitają w lutym na scenę Soundrive Stage! Poznajcie je bliżej:

ARRM [Sosnowiec] [Drone/ Ambient/ Drone Doom]
www.facebook.com/ARRMambient
www.arrm.bandcamp.com
www.youtube.com/watch?v=MbEgw8knRPI&feature=youtu.be
ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych z między innymi Thaw, Furią, 52um, Sun For Miles i Meteor. Muzyka przez nich tworzona ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką, który wydało Wounded Knife Records. Na koncercie w B90 będzie można nabyć debiutancki album ARRM, wydany na CD oraz na winylu.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Lonker See [Gdynia] [Psychedelic Rock/ Jazz/ Space Rock]
www.facebook.com/LonkerSee
www.lonkersee.bandcamp.com/album/split-image
www.youtube.com/watch?v=qZPaNPm_ueg
Lonker See jest projektem, który rozpoczął działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu EPki, muzycy zdecydowali poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych - Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków. W muzyce Lonker See usłyszeć można jazz, space rock i psychodelę, ich brzmienie pełne jest przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w nim dużo miejsca na improwizację. Debiutancki album Lonker See ("Split Image") ukazała się w kwietniu 2016 roku nakładem wytwórni Music Is The Weapon.

Sunwôrm [Gdynia] [Drone/ Ambient]
www.facebook.com/sunworm
www.youtube.com/channel/UCH3wrsi7UJtHqiwDh35Zdxw
Sunwôrm to poboczny projekt muzyków związanych z zespołami Ampacity, Blindead i Nowa Ziemia. Ich twórczość oscyluje wokół takich gatunków, jak drone czy ambient. Nisko, przestrzennie i bardzo klimatycznie. Ich debiutancki album ukaże się wkrótce.

Bilety: 20/25zł

Przeczytaj także

Opinie