• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

AG Carmen x Burnos Heartache Live Act

AG Carmen x Burnos Live Act to intymna i kameralna odsłona materiału wokalistki. Bogate studyjne aranże zostały zminimalizowane do pianina, syntezatorów i elektronicznych sampli, które prowadzi warstwa wokalna. Ta premierowa i jedyna w swoim rodzaju odsłona albumu Heartache będzie emocjonalnym wynurzeniem wokalistki opartym na unikalnym i inspirującym brzmieniu stworzonym przez Szymona Burnosa.

AG Carmen - wokalistka, songwriterka, producentka. Z wykształcenia muzyk jazzowy. Tworząc, odnajduje się jednak w nurcie alternatywnego pop/rocka z elementami muzyki elektronicznej. Jest autorką kompozycji jak i tekstów w swoich utworów. Single Bones, Błogostan, Zew, Black Sun oraz najnowszy o tytule Powroty, które do tej pory się ukazały, to zapowiedź debiutanckiego albumu, który wokalistka zatytułowała Heartache.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


W muzyce AG Carmen wszystko wychodzi z emocji, dlatego w jej twórczości można odczuć dużo nostalgicznych i sentymentalnych zagrań zestawionych obok przebijającej się nadziei w warstwie tekstowej i muzycznej.

Współpracuje z utalentowanymi polskimi muzykami i producentami tj. Michał Lange czy Andrzej Dziadek, którzy wnoszą do jej muzyki świeżość, pozostając jednocześnie wiernymi założeniom autorki.
Szymon Burnos - pianista, klawiszowiec, kompozytor, producent, wokalista. Porusza się między stylistycznymi szczelinami. W swojej wrażliwości płynnie łączy różne, często skrajne światy muzyczne, a jego inklinacje i inspiracje sięgają wielu języków od muzyki akustycznej, improwizowanej, eksperymentalnej przez jazz, rock, hip-hop do szeroko pojętej elektroniki. Współzałożyciel wydawnictwa Alpaka Records. Współtworzył gdańskie zespoły, między innymi: Algorhythm, delay_ok, Nene Heroine, Tomasz Chyła Quintet, Mu, The Sonic Syndicate. Współpracował, nagrywał i koncertował z wieloma wykonawcami, między innymi: Majlo, The Fruitcakes, Ścianka, Olo Walicki, Tymon Tymański, Wojtek Mazolewski. Kilkukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka z trójmiejskimi albumami w kategorii Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Koncertował w Polsce, Europie i Azji."

Opinie

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  lut 29
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Plama
  Rat Kru w Plamie