• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

1000 Aniołów o wschodzie słońca - impreza charytatywna Morza Aniołów | V edycja jubileuszowa

1000 Aniołów o wschodzie słońca to wydarzenie charytatywne społeczności Morze Aniołów. Kilkaset osób na brzegu Morza Bałtyckiego w Sopocie plus drugie tyle na całym świecie od 5 lat łączy się tego dnia w intencji pokoju i wolności.

Zapraszamy do wspólnego charytatywnego wejścia do morza o godz. 4.18, czyli o wschodzie słońca, 1 czerwca 2024 w Dzień Dziecka, w Sopocie by wesprzeć funkcjonowanie Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Spotykamy się przy wejściu nr 28 (od ul. Traugutta Sopot).

Pamiętaj, że aby dołączyć do akcji 1000 Aniołów o wschodzie słońca 2024 - V edycja, należy zarejestrować się poprzez kliknięcie www.morzeaniolow.pl

Po wpisaniu swoich danych i wyborze pakietu dokonaj płatności. Na liście startowej, po nadaniu numeru (prosimy o cierpliwość, numery nadawane są cyklicznie co kilka dni) przy Twoim imieniu i nazwisku pojawi się numer anielski do pobrania.

Będzie nam niezmiernie miło jak zechcesz go udostępnić na swoich mediach społecznościowych, inspirując swoich znajomych i rodziny do dołączenia.
Jeżeli nie możesz być z nami tego dnia w Sopocie, zapraszamy Cię do wejścia do wody w swojej okolicy. Razem w Morzu Aniołów, spotykamy się o wschodzie słońca będąc w różnych miejscach na świecie. Do wejścia z intencją wybierz morze, jezioro, rzekę lub po prostu wannę, najlepiej z widokiem na słońce. Naszym połączeniem będzie woda i wschód.

Wydarzenie jest w całości imprezą charytatywną. Możesz zaprosić lub zainspirować inne osoby i zorganizować wspólne wejście do wody w swojej przestrzeni.
Jeżeli nie masz możliwości wejścia do wody możesz dołączyć łącząc się z nami intencją pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca.
Morze Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi.
Jesteśmy społecznością, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca. Inspirujemy do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne.

"Nigdy nie wiesz, kto dla Ciebie stanie się
Aniołem a dla kogo staniesz się nim Ty."

Jesteś Aniołem !

Do zobaczenia na plaży w Sopocie

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  33 zł
 • Kontakt
  600-044-807
Rejestracja do wydarzenia www.morzeaniolow.pl

Opinie