koncerty imprezy taneczne spektakle film, kino wystawy, spotkania okolicznościowe sport, rekreacja dla dzieci wstęp wolny bilety online
Widoklista imprez
  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

28października

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

29października

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

30października

ASSECO ARKA Gdynia - Galatasaray Stambuł

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

31października

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

1listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

2listopada

TORUS WYBRZEŻE Gdańsk - Energa MKS Kalisz

AZS Uniwersytet Gdański - DGT Politechnika Gdańska

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

3listopada

ARKA Gdynia - Legia Warszawa

Harpuś - z mapą do Parku Steffensów!

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

4listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

5listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

6listopada

ARKA Gdynia - Spar Citylift Girona

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

7listopada

Zawody w Ujeżdżeniu CDI3*, CDN

PATRONAT

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

8listopada

Zawody w Ujeżdżeniu CDI3*, CDN

PATRONAT

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

9listopada

Zawody w Ujeżdżeniu CDI3*, CDN

PATRONAT

BAŁTYK Gdynia - Świt Skolwin

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

12listopada

LOTOS PKH Gdańsk - Comarch Cracovia

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

13listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

14listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

15listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

18listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

20listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

21listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

22listopada

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

Aqua Aerobik

23listopada

LECHIA Gdańsk - ŁKS Łódź

AZS Uniwersytet Gdański - Ślęza Wrocław

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo

24listopada

Parkowe na Orientację - Park Zaspa

PATRONAT

City Trail z Nationale-Nederlanden

Zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne dla dzieci i młodzieży

Liga Mistrzów UEFA - transmisja na żywo