stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

(re)Konstrukcje - mappingowe pokazy obraz - światło - dźwięk

(re)Konstrukcje - mapping w Centrum Hewelianum! Zapraszamy na trójwymiarowy pokaz video mappingu na ścianie budynku Wozowni Artyleryjskiej.

W każdy weekend (od piątku do niedzieli) do końca wakacji. Pokazy odbywają się o godz. 21.00, 21.15, 21.30, 21.45 (każdego dnia weekendu cztery ośmiominutowe pokazy).

Przygotowane przez Hewelianum widowisko to fascynująca podróż po historii rozwoju architektury obronnej na ziemiach polskich.

Podczas pokazu to budynek - w tym przypadku Wozownia Artyleryjska, "staje się aktorem". Jej konstrukcja stanowi nie tylko tło obrazu, lecz bierze aktywny udział w widowisku.

Przygotujcie się na mocne wrażenia. W otoczeniu nocy, przy świetle gwiazd, w imponującym formacie.

Główny plac Centrum Hewelianum przy Wozowni Artyleryjskiej
Wstęp wolny!

Dodatkowo, o godz. 22.00 zapraszamy na mapping pn. "Fabryka statków - Gdańsk", przygotowany przez artystę multimedialnego Marka Zygmunta, opowiadający o dziedzictwie Gdańska, Stoczni i Solidarności. Widowisko odbywa się jako piąty pokaz po mappingu "(re)Konstrukcje".

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.