stat
Impreza już się odbyła

lune.Night

w każdy piątek (do 28.08), godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
sie 14

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Daj się porwać włosko-polskiej muzyce już w najbliższy piątek, 25 czerwca!
Gwiazdą wieczoru będzie DJ SIMONE, który wprowadzi Cię w letni klimat w ten piątkowy wieczór. Doskonale łączy on wiele gatunków muzycznych, tworząc podczas każdego występu niepowtarzalne widowisko muzyczne. DJ SIMON jest przedstawicielem młodego pokolenia, który doskonale miesza klasykę z nowoczesnymi bitami. Podczas koncertu możesz mieć pewność, że usłyszysz utwory zachowane w stylu house począwszy od G-House, Deep House aż po Tech House.
Niech Cię jednak nie zmyli to nowoczesne brzmienie. DJ SIMONE przeplata swoje utwory z klasykami gatunku R&B, soul oraz funk. Jego wielogatunkowe mashupy z pewnością zostaną w pamięci na długi czas i zagwarantują doskonałą zabawę przez całą noc. Przyjdź i zobacz jak to się robi w Toruniu!
Czy jesteś gotowy na muzyczną podróż przez wiele gatunków muzyki w polsko-włoskim stylu? Nie może zabraknąć Cię z nami w piątek. 25 czerwca czekamy właśnie na Ciebie!

Start imprezy 22:00 - wstęp 20 zł do godziny 24:00, po godzinie 24:00 wstęp 30 zł 
Koszt szatni 5 zł
Rezerwacje: Osoby rezerwujące mają wstęp wolny do godziny 22:30, po godzinie 22:30 wstęp płatny.
Rezerwacja jest ważna do 23:00. Z rezerwacji 80% płatności do wykorzystania w barze.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.