• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

i festival (1 opinia)

Trzecia edycja i festival coraz bliżej! Już 16 sierpnia w gdańskich murach CSG wystąpią gwiazdy, które reprezentują wszystko, co najlepsze w D'n'B:

THE UPBEATS Wow. Najnowszy, czwarty album wydali pod skrzydłami Noisia - co słychać. Wcześniej współpracowali także z wieloma innymi, uznanymi artystami (np. Ed Rush & Optical, Bad Company, State Of Mind, Bassnectar).

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


WILKINSON Świeża zdobycz uznanej wytwórni Ram Records, wcześniej tworzył pod znakiem Hospital Records. Nie tylko własnymi produkcjami, ale także świetnymi mixami zyskał sobie przychylność wśród takich artystów jak High Contrast, Skream czy Andy C.

GOORAL (live!) - premiera nowego albumu! Jego występ będzie jeszcze bardziej niepowtarzalny niż zazwyczaj - polski diament tegorocznej edycji 'i festival' zagra premierowy koncert z nowego albumu!

AUDIO To nie żarty - muzyka Audio to jego wyjątkowa, specyficzna marka, pełna ciemnych i pokręconych tech-dźwięków, która nie raz namieszała na parkietach.

ROCKWELL Należący do kierowanej przez Friction'a wytwórni Shogun Audio, jedna z najbardziej obiecujących i utalentowanych gwiazd d'n'b. Za nowatorskie i dopracowane pod każdym względem produkcje zyskał uznanie wielu fanów d'n'b oraz artystów, takich jak Chase & Status, Annie Mac czy Mistajam.

Dodatkowo, trwa głosowanie na najlepszy polski mix d'n'b 2013! Zwycięzcy konkursu, organizowanego przez Polskie Radio (Czwórka) i agencję Illegalbreaks, otrzymają możliwość występu na tegorocznym ifestival, autorzy zwycięskich setów zostaną także zaproszeni do występu na żywo na falach Czwórki w audycji Nocna Zmiana oraz otrzymają nagrodę-niespodziankę od Illegalbreaks.

Szczegóły na stronach: www.illegalbreaks.com oraz www.polskieradio.pl/czworka

Na rozgrzewkę przed gdańskim świętem d'n'b zapraszamy na imprezy before ifestival z BORGORE w roli głównej: 2 sierpnia w Poznaniu (klub SQ) i 3sierpnia w Krakowie (Forty Kleparz).


Z wielką przykrością informujemy, że występ Pendulum DJ Set zapowiadany na tegoroczną edycję i festival (16.08., Gdańsk) nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Pozostałe gwiazdy festivalu: The Upbeats, Wilkinson + Visionobi, Gooral (premiera nowej płyty), Audio oraz Rockwell wystąpią bez zmian.

W związku z zaistniałą sytuacją cena biletów na to wydarzenie od dzisiaj wynosi 49 zł - cena ta obowiązywać będzie w przedsprzedaży oraz na bramce w dniu imprezy. Cena biletów VIP pozostaje bez zmian.

Dotychczas zakupione bilety można zwracać w miejscu zakupu lub zachować do wykorzystania podczas festivalu - dla fanów, którzy wcześniej zakupili bilety w cenie 55 zł lub 59 zł, przy wejściu do klubu czekać będą kupony do wykorzystania w barach CSG, rekompensujące różnicę cen.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  49 zł
BILETY na ifestival oraz before parties znajdziecie w stałych punktach sprzedaży: salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt.
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl , www.biletin.pl oraz www.muno.pl

Ceny:
ifestival: 49 zł (w przedsprzedaży oraz na bramce w dniu imprezy). Bilety VIP: 79 zł/ 99 zł. Dla fanów, którzy wcześniej zakupili bilety z puli w cenie 55 zł lub 59 zł, przy wejściu do klubu czekać będą kupony do barów CSG, rekompensujące różnicę cen.

Borgore - before i festival: wejściówki w cenie 29 zł /35 zł (w dniu imprezy).

Opinie (1)

 • Festiwal spoko ,mam nadzieje ze tak jak w zeszłym roku pojawi się malutka Cyntia

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.