stat
Impreza już się odbyła

aleph א + HAASTA | Premiera Kairos

Dnia 10.07 w Bramie Nizinnej w Gdańsku odbędzie się koncert dwóch trójmiejskich zespołów rockowych - aleph א oraz HAASTA. Wydarzenie będzie stanowić koncertową premierę debiutanckiego albumu aleph א zatytułowanego "Kairos", który ukazał się 8 marca b.r. nakładem wytwórni Galactic Smokehouse.

Aleph א
Po sukcesie dwóch pierwszych EPek i licznych koncertach w przedwirusowej rzeczywistości, aleph א powraca ze swoim pierwszym pełnometrażowym albumem KAIROS, który ukazał się 8 Marca 2021 nakładem wytwórni Galactic Smokehouse. KAIROS to eklektyczny album z pogranicza psychodelicznego rocka i metalu. Progresywne riffy, grungeowe wokale i zróżnicowana dynamika, pozostawiają słuchaczy w zawieszeniu między chęcią wskoczenia w pogo a kontemplacją natury. 10 lipca aleph א po raz pierwszy zaprezentuje materiał z płyty na żywo, w towarzystwie wizualizacji Knyptiana.
https://alephtheband.bandcamp.com/album/kairos
https://www.youtube.com/watch?v=r9fUUet-ygI
https://distrokid.com/hyperfollow/aleph1/kairos-2

rock - koncerty w Trójmieście


HAASTA
HAASTA powstała w 2019r. w Gdańsku jako połączenie trojga instrumentalistów, którzy poznali się i polubili ze sobą grać podczas lokalnych jam sessions. Szybko okazało się, że muzyka, która powstaje z wypadkowej wizji członków niesie ze sobą powiew świeżości i dostarcza im dużo radości. Dźwięki które rodzą się z połączenia inspiracji twórców oscylują wokół rocka progresywnego, z zachowaniem dużego przywiązania do melodii. Po wydaniu debiutanckiej EP Stworki w lipcu 2020r. okazało się, że słuchacze podzielają radość twórców odbiór materiału jest bardzo dobry. Z powodu panującej od wiosny 2020r. w Polsce pandemii, HAASTA miała do tej pory niewiele okazji do występów na żywo, więc tym bardziej każdą traktują jak wyjątkowe święto. Zapraszamy do wspólnej celebracji!
https://www.youtube.com/watch?v=3_-SqdlcGmc
https://haasta.bandcamp.com/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
  • Przedsprzedaż
    20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.