• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Żywe Środy 2022 - Jam Session

"Żywe Środy" to cotygodniowe "jam sessions". Soloistów zapraszamy do grania w przerwach. (umówić się przez facebook do poniedziałku wieczorem).

w każdą środę (od 14.09 do 28.12.2022), godz. 20:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Historia Żywych Śród:
Ta muzyczna impreza powstała w 2005 roku w klubie Papryka w Dolnym Sopocie. Ten już legendarny jam tworzy kolektyw z pomorskiej sceny muzycznej. Artyści improwizujący i występujący podczas Żywej Środy grali w różnych stylach jak Funk, Rock, Breakbeat, Acid Jazz, Jazz, Reggae, Dub, Punk, Electronica, Ambient, Free i World Music. Bardzo duża część trójmiejskiej sceny zagrali na tej cotygodniowej imprezie. Dużo z nich występowali nawet dość regularnie.
Po zamknięciu klubu Papryka, gdy twórca imprezy (glennSKii Meyer) mieszkał za granicą, impreza przestałą istnieć przez około dwa lata. Po jego powrocie do Polski w wiosnę 2014, Glenn reaktywował ŻŚ gdy grali w klubach jak Soho & Sfinks700 w Sopocie.
Bardzo duża liczba jam sessions w Trójmieście i nawet w ogóle na Pomorzu to muzycy i kierownictwo wywodzące się z doświadczeń z Żywych Śród.

blues / soul - koncerty w Trójmieście

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.