stat
Impreza już się odbyła

Zwiedzanie Obwodu Ochrony Wybrzeża Sobieszewo (1 opinia)

Urząd Morski w Gdyni serdecznie zaprasza do bezpłatnego zwiedzania terenowej placówki Obwodu Ochrony Wybrzeża Sobieszewo, położonej w Gdańsku Jelitkowie ul. Jantarowa 7 (w sąsiedztwie wejścia na plażę nr 63). Od 18 czerwca do 17 września 2019 roku Placówka będzie udostępniona dla zwiedzających w każdy wtorek w godz. 9:00 - 14:00.

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
Nasi Pracownicy oprowadzą Państwa po obiekcie, zapoznają z historią tego miejsca oraz dziejami i charakterem działalności Urzędu Morskiego w Gdyni w dziedzinie ochrony brzegów morskich, jak również opowiedzą o codziennym trudzie zmagań człowieka z żywiołem.

Na terenie Placówki zobaczyć można galerię archiwalnych zdjęć oraz wydawnictw, traktujących o sposobach zabezpieczania brzegów morskich na przestrzeni dziesięcioleci.

W czasie zwiedzania poinformujemy Państwa o metodach budowy, formowania i utrwalania wydm, zaprezentujemy formy biologicznej zabudowy wydm, przedstawimy sposoby ochrony flory i fauny w pasie technicznym, ze szczególnym uwzględnieniem gatunków rodzimych. Odpowiemy na Państwa pytania.

Zwiedzanie nie wymaga wcześniejszej awizacji, dotyczy to również większych, zorganizowanych grup. Nie ma również limitu dziennego osób odwiedzających. Zwiedzanie trwa około godziny i jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie (1)

  • Fajny pomysł, zawsze chciałem zwiedzić, ale godziny udostepniania 9-14 są bez sensu. Nastawienie na turystow bo w tych godzinach ludzie pracują. Tylko pytanie czy turysty w farszafki to wogole interesuje...?

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.