stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zuzanna

Wedle słownikowej definicji jest kompozytorką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Gra na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większą czułością darzy swój mały akordeon.

lut 7

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
kwi'21 25

niedziela, godz. 17:00

bilety 99-119 zł
Kup bilet
"Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem."

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Od kilku lat koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi także podczas Enea Spring Break w Poznaniu oraz Songwriter Łódź Festiwal.

Laureatka wielu festiwali, m.in.: konkursu Skoda Auto Muzyka, współorganizowanego przez Program Trzeci Polskiego Radia, Giełda Piosenki "Wieczorne Nastroje" Kwidzyn (I miejsce), "Metamorfozy Sentymentalne" Lublin (I miejsce), "Frazy" - festiwal słowa w piosence, Poznań (I miejsce), festiwal Danielka (Grand Prix oraz Nagroda Publiczności).

BILETY:
>>> 20 zł
online: http://teatrboto.interticket.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.