• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

"Zobacz więcej" 12 przystanek projektu

12 - ostatni - przystanek projektu "Zobacz więcej". Sesja fotograficzna, która odbędzie się w przestrzeni miejskiej. W sesji weźmie udział 30 dziewczyn ubranych tylko w białe koszule. Każda z Uczestniczek jest w trakcie lub po przebytej chorobie nowotworowej.

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
sie 12-13

piątek - sobota, godz. 16:00 - 23:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Cały projekt obejmuje 12 miast i 365 uczestniczek.
Białe koszule są obok Was - widzicie je?
Często oceniamy człowieka powierzchownie, nie zastanawiając się jaką historię w sobie nosi, z jakimi problemami się zmaga.

Projekt powie Wam o tolerancji, sile i emocjach. O patrzeniu szerzej i dostrzeganiu człowieka w człowieku. O równości, wrażliwości, miłości i radości życia, i o byciu szczęśliwą pomimo choroby. Ta biała koszula to nie tylko RAK, to też depresja, stany lękowe, choroba dwubiegunowa, blizny na ciele i cała reszta, czym każdy z nas jest lub może być obciążony. Ty też możesz założyć taką koszulę.
Projekt przede wszystkim o szacunku do drugiego człowieka. O dawaniu, rozumieniu i widzeniu a nie tylko patrzeniu. Nie zawsze jest tak jak myślisz....zobacz więcej.

Bądź z nami w sobotę, złap naszą ulotkę, uśmiechnij się do nas i uściskaj jak masz taką potrzebę Nie krytykuj!

Do zobaczenia Magda Rdest-Nowak

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.