stat
Impreza już się odbyła

Złota kolekcja filmowa

Zapraszamy na nowy cykl w naszym kinie! Spędź>wtorki z klasyką kina, co tydzień będziemy prezentować najsłynniejsze tytuły, bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama. Odkryj na nowo filmy, które zostają w pamięci.

cze 28

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 26,90 zł
przedsprzedaż 14,90 - 22,90 zł
Czy wiesz co zdarzyło się w Madison County i kto śpiewał deszczową piosenkę? Jeśli nie możesz z nami nadrobić filmowe zaległości!

koncerty w Trójmieście


Czekają na Was najlepsze kreacje aktorskie, znakomici reżyserzy i porywające historie.
Na kultowe seanse zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 18:00.

Bilety na wszystkie filmy w ramach cyklu w cenie 10 zł!

Opis filmu:

Tramwaj zwany pożądaniem
Historia Blanche Dubois (Vivien Leigh), kobiety niezwykle delikatnej, znerwicowanej, szukającej swojego miejsca na świecie. Blanche pewnego dnia przybywa do Nowego Orleanu, aby odwiedzić swoją siostrę Stellę (Kim Hunter). Ma zamiar mieszkać u niej przez pewien czas, z czego nie jest zadowolony mąż Stelli, Stanley (Marlon Brando), człowiek gwałtowny i nieobliczalny. Konfrontacja kompletnie przeciwstawnych charakterów Stanleya i Blanche oraz ciągłe emocjonalne napięcie prowadzą do kłótni, awantur i wybuchów furii. W to wszystko wmieszane są jeszcze problemy majątkowe i miłosne
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.