stat
Impreza już się odbyła

Zimowe Szlaki Szwecji

W roku 2021 obchodzimy 5-lecie Zimowych Szlaków Szwecji ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie! Morsujesz? Chcesz spróbować? Zabierz się z nami w rejs i poznaj zimową Szwecję! Zimowe kąpiele robią wiele dobrego dla zdrowia, więc zanurz się w morzu po drugiej stronie Bałtyku! W sezonie 2021/2022 będziemy się wspólnie kąpać na plaży w Karlskronie. Przed kąpielą czeka Cię spacer szlakiem po malowniczych wyspach archipelagu. Zaś po kąpieli zwiedzisz Karlskronę z przewodnikiem, zobaczysz słynne Muzeum Morskie a potem będziesz mógł wykorzystać czas wolny na zakupy albo popołudniową przerwę na kawę.

Przed Tobą podróż promem Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie szwedzki stół. Następnie ruszamy autokarami poznawać Szwecję! Na początek spacer szlakiem wzdłuż brzegu morza po wyspach archipelagu wokół Karlskrony. Widoki gwarantowane! Potem kierujemy się na kąpielisko po kilku latach wracamy na plaże w Karlskronie, na wyspach Dragsö i Långö. Po rozgrzewce czeka Cię zimowa kąpiel zorganizowana przez Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie. Przekonaj się, jakie to niezwykłe doświadczenie zanurzyć się w morzu w zimowym sezonie razem z innymi morsami z całej Polski!

Kiedy się wysuszymy, chwilę odpoczniemy i napijemy gorącej herbaty albo kawy, czeka nas wycieczka po Karlskronie. Zobacz jak wygląda to historyczne miasto i port szwedzkiej floty, położony na ponad 30 wyspach i wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Po zwiedzeniu Karlskrony z przewodnikiem (autokarem i pieszo) będziesz mógł odwiedzić Muzeum Morskie ze słynną kolekcją figur dziobowych, prawdziwymi okrętami podwodnymi i wieloma innymi atrakcjami. Na koniec czas wolny w centrum okazja do zakupów lub po prostu przerwa na kawę z ciastkiem, typowy szwedzki zwyczaj.

Po południu wracamy na prom, gdzie czeka nas kolacja, a potem spotkanie, pokaz zdjęć z rejsu oraz świętowanie jubileuszu Zimowych Szlaków Szwecji! To już 5 lat, od kiedy morsujemy w Skandynawii wspólnie ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie a więc dobra okazja, żeby razem wspominać nasze najciekawsze wyjazdy!

WAŻNE UWAGI:
osoby towarzyszące morsom serdecznie zapraszamy, nie ma obowiązku brania udziału w zorganizowanych aktywnościach (kąpiel czy rozgrzewka). We własnym zakresie można skorzystać ze spaceru lub kibicować kapiącym się. Cena dla osoby towarzyszącej jest taka sama jak dla uczestnika.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    479 zł
  • Kontakt
    58 660-92-00
*od 479zł/os.
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wewnętrznej. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

W cenie od 479 zł na osobę:
rejs promem do Szwecji tam i z powrotem;
śniadanie na promie;
miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (2 noclegi);
kąpiel zimowa w Karlskronie przygotowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie*;
wycieczka autokarowa z przewodnikiem: spacer szlakiem po archipelagu, zwiedzanie Karlskrony;
kolacja
pokaz zdjęć z rejsu;
ubezpieczenie NW i KL.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.