stat
Impreza już się odbyła

Zimowe Szlaki Szwecji

Morsujesz? Chcesz spróbować? Zabierz się z nami w rejs i poznaj zimową Szwecję! Zimowe kąpiele robią wiele dobrego dla zdrowia, więc zanurz się w morzu po drugiej stronie Bałtyku! W 2020 r mamy dla Ciebie nowe kąpielisko - tym razem będziemy na wyspie Sternö, na południe od Karlskrony. Po aktywnościach, wycieczka z przewodnikiem pozwoli Ci zobaczyć malownicze okolice.

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie - szwedzki stół. Następnie ruszamy autokarami poznawać Szwecję! Zaczynamy od czterokilometrowego spaceru po wyspach szkierowych Boön i Sternö, co pozwoli Ci zachwycać się skandynawską zimową scenerią. Po rozgrzewce, na malowniczej szkierowej wyspie Sternö mamy dla Ciebie zimową kąpiel zorganizowaną przez Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie. Zobacz, jakie to niezwykłe doświadczenie - zanurzyć się w morzu zimą razem z setkami innych Morsów z całej Polski!

Kiedy się wysuszymy, chwilę odpoczniemy i napijemy gorącej kawy, czeka nas wycieczka autokarowa. Przygotuj się na piękne widoki! Dzięki przewodnikowi poznasz malownicze miasto Ronneby i spędzisz trochę czasu wolnego w centrum. To nie wszystko! Tym razem będziesz też odkrywać najdawniejszą historię Skandynawii. Odwiedzimy cmentarzysko z epoki wikingów oraz zobaczymy kamień runiczny Björketorpsstenen z VIII w. To będzie niezwykłe przeżycie! A następnie wracamy na statek i bawimy się do rana na Balu Morsa w świetnym gronie aktywnych ludzi.

W cenie od 319 zł zamiast 419 zł na osobę:
- rejs promem do Szwecji tam i z powrotem;
- rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (2 noclegi);
- spacer po wyspach Boön i Sternö, z przewiodnikiem;
- rozgrzewka przed kąpielą prowadzona przez naszych instruktorów;
- kąpiel zimowa przygotowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie*;
- transport autokarem do kąpieliska i z powrotem;
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem w okolicach Ronneby;
- spotkanie podsumowujące wyjazd i Bal Morsa;
- ubezpieczenie NW i KL.

*Uwaga: 23.02 odbywa się równolegle rejs dla narciarzy biegowych. Nie ma możliwości połączenia biegówek z morsowaniem ze względów czasowych. Wycieczka po Ronneby - dla Morsów. Biegówki tylko podczas rejsu 23.02, gwarantowany śnieg na trasie. Narciarze biorą udział w wycieczce autokarowej po Kalmarze.
 
Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij