stat
Impreza już się odbyła

Ziemia Live #8 | Dalekie, Konstanty Kostka i Radek Cyman

bilety 40 zł
Uważając, że najciekawsza aktualna muzyka powstaje ponad gatunkami, trójmiejski label Coastline Northern Cuts proponuje Wam właśnie taką imprezę. Nieskrępowaną zasadami, szczerą i prawdziwą. To nie jest typowa klubowa noc - ta propozycja to coś innego. Jedynym pewnikiem jest brak barier gatunkowych i szufladkowania. Usłyszycie i zobaczycie tu autorskie występy, doświadczycie wizji artystów. Starannie ułożony program zapewnia odpowiednią dynamikę, od pierwszych do ostatnich minut nocy. Ta dynamika może przypominać mały festiwal... podczas jednego wieczoru usłyszycie zarówno oryginalną muzykę (z którą często trudno zetknąć się w inny sposób, niż podczas live actów występujących artystów) jak i taneczną DJską selekcję.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Lineup:

► Dalekie [LIVE]
Coastline Northern Cuts

► konstanty kostka [LIVE] - premiera
Himalaya Collective & Latarnia Records

► Radek Cyman
Cyman Records

Tomek Hoax b2b DJ Dett
Coastline Northern Cuts

Boros.tv

--

Dalekie - elektronika z pogranicza stylów, głównie odwołująca się do szeroko pojętej muzyki basowej. W ubiegłym roku, nakładem Coastline Northern Cuts, ukazała się EP Fragments of Fiction o szorstkim, dystopijnym brzmieniu. Tę grudniową noc, niemal równo w rok po premierze EP, można potraktować jako zaległe Release Party, któremu będzie towarzyszyła dedykowana oprawa świetlna. Nie powinno być to zaskoczeniem, bo live acty Dalekie są intensywnym doświadczeniem, o czym mógł się przekonać m.in. każdy, kto był na ostatnich gdańskich koncertach Nosaj Thing, Clarka czy Zamilskiej.

https://open.spotify.com/artist/7K9ovltAbRpVkFUiRWpIIY?si=xjTfaMgoQuSpA0TUlTTBeQ
https://dalekie.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/DalekieDalekie/

--

Konstanty Kostka
z Gdańska debiutancką epkę "Flądra" skomponował i posklejał w zaciszu swoich czterech ścian a Latarnia Records z Gdyni pewnego ciepłego lipcowego popołudnia puściła to w eter (i na kasety). Po 4 miesiącach poszukiwań udało mu się skompletować odpowiedni skład by po raz pierwszy ów debiutancki materiał zaprezentować w pełnej krasie. 14 grudnia w Ziemi towarzyszyć mu będą: Karol Tchórz (trąbka), Ala Sobstyl (flet, wokal), Artur Szalsza (bas, syntezator) oraz Maciej Chrzęszczyk (bębny) z Kielc.

www.facebook.com/kostka.konstanty
https://open.spotify.com/album/3yARcdsVQV5fiJgIBJO5RJ

--

Radek Cyman - wyśmienity selekta i przyjaciel Coastline. Znacie go dosłownie ze wszystkich dobrych trójmiejskich klubów. Pewnie część z Was też odwiedza Cyman Records - jego sklep płytowy w Gdańsku, obecny na rynku od początku 2016 roku. Radek zagra set otwierający zapewne kroczący wokół stylistyki około balearyczno / electro / house'owej, która doskonale wprowadzi wszystkich w dalszą część nocy.

--

Hoax b2b Dett - Tomek Hoax i DJ Dett od kilkunastu lat prezentują na scenie swoją egzotyczną selekcję. Znani są z bezkompromisowego podejścia do DJing'u - puszczają płyty które uważają za "słuszne", bez względu na to czy jest to świeże, dopiero wschodzące brzmienie, czy też znana, lecz niekonieczne oklepana klasyka gatunku. Grając "b2b all night" często zaczynają sety kontemplacyjno-tanecznymi numerami, powoli rozpędzając się w hi-tek grime/electro przeplatane random'owym house, kończąc mieszanką juke + ghettotech + jungle. Nie da się również ukryć, że obydwaj panowie od lat jarają się oldskulowym booty-bass'em prosto ze słonecznej Florydy, undergroundowym electro-funk'iem zapoczątkowanym w Detroit w latach '90, a także chicagowskim ghetto-house z tego samego okresu, który to zbudował mocne fundamenty do dzisiejszego footwork'u.

--

Łukasz Boros (Boros.tv) to artysta wizualny, eksplorujący szeroki zakres dziedzin - od klubowych wizualizacji, poprzez wizualizacje teatralne, aż po interaktywne instalacje na potrzeby muzeów. Swoją przygodę ze światem VJ zaczął w Londynie w latach 2006-2009, gdzie pracował zarówno przy efemerycznych produkcjach, jak i z bardziej doświadczonymi artystami (the Synergy Project, Braindrop, inSpiral Lounge, Matt Black/Coldcut) czy festiwalami (Glade, Glastonbury, Secret Garden Party). Po powrocie do Gdańska tworzył m.in wizualizacje dla Sopockiego Teatru Tańca oraz wiele instalacji dla festiwali (Streetwaves, Open'er) i muzeów (Hevelianum, MMG). Obecnej pracuje nad swoim autorskim systemem wizualnym, programując, tworząc 3d i wykorzystując zaawansowane techniki przetwarzania obrazu.

--

Coastline Northern Cuts to nowy trójmiejski label powołany do życia w 2018 roku - przez Tomka Hoaxa i Marcina Szulca przy okazji wydania EP Dalekie, mający aspiracje do dalszego rozwoju i wsparcia lokalnej sceny producenckiej. Aktualnie trwają równoległe prace nad trzema wydawnictwami, o których więcej informacji pojawi się na przełomie 2019/2020.

--

Ziemia to miejsca przyjaźni i niezobowiązującej zabawy. Prosimy swoje uprzedzenia i niesnaski pozostawić w domu, a zabrać jedynie dobry humor i wygodną parę butów.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni