stat
Impreza już się odbyła

Ziemia Live #7 | 1988, OG KARO + ABD (Algebra, Boros, Deruba)

bilety 40 zł
przedsprzedaż 30 zł

Kamp! - Live Tour

lis 30

sobota, godz. 20:00 - 23:00

bilety 50 zł
przedsprzedaż 40-45 zł
Nowy sezon, następna Ziemia LIVE.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Uważając, że najciekawsza aktualna muzyka powstaje ponad gatunkami, trójmiejski label Coastline Northern Cuts proponuje Wam właśnie taką imprezę. Nieskrępowaną zasadami, szczerą i prawdziwą. To nie jest typowa klubowa noc - ta propozycja to coś innego. Jedynym pewnikiem jest brak barier gatunkowych i szufladkowania. Usłyszycie i zobaczycie tu autorskie występy, doświadczycie wizji artystów. Starannie ułożony program zapewnia odpowiednią dynamikę, od pierwszych do ostatnich minut nocy. Ta dynamika może przypominać mały festiwal… podczas jednego wieczoru usłyszycie zarówno oryginalną muzykę (z którą często trudno zetknąć się w inny sposób, niż podczas live actów występujących artystów) jak i taneczną DJską selekcję, która zapewni masę ruchu do samego rana.

Producenckie sety zaprezentują 1988 i OG KARO. O stronę wizualną zadba nowo powołane do życia trio: Algebra, Boros i Deruba.

Lineup:
1988 [LIVE]
OG KARO [LIVE]
Tomek Hoax b2b DJ Dett
DJ Snob

Wizki:
Algebra
Boros
Deruba

——

1988 (Przemysław Jankowiak) - Producent, kompozytor, muzyk. Współtwórca duetu Syny, autor solowej płyty „Gruda”. Pracował z wieloma czołowymi postaciami polskiej sceny hiphopowej oraz niezależnej, z jego produkcji korzystali m.in. Pezet, Rosalie., Włodi, Jetlagz, Lotto, czy Kristen. Primeshit Quality.

http://facebook.com/1988synu
http://instagram.com/1988synu
http://soundcloud.com/1988synu

——

OG KARO - DJ i producent, twórca licznych mixtejpów i EP’ek w tym serii HAUSTAPE. Mocno związany z gdańskim klubem Ziemia oraz ekipami BHLC i Amour Skateboarding, z którymi wspólnie tworzy najgorętsze eventy w Trójmieście. Pierwszy raz zadebiutował na scenie klubowej w 2015 r. w, a premierę pierwszego housowego albumu zorganizował w konwencji block party – grając dj set z okna na swojej ulicy. W swoich produkcjach i dj setach lubi mieszać tech housową stylówę z oldschoolowymi hip-hopowymi samplami.

https://ogkaro.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/karo-music
https://facebook.com/itsogkaro

——

DJ Snob - trochę czasu już gra - zaczynał od słuchania (radia). Po okresie słuchania nastąpił okres grania. Przez okres grania, który trwa do dzisiaj (jeszcze) zdarzało mu się grać różne rzeczy, niektóre wątpliwej treści. Pozostawiło to nieuchronny bałagan gatunkowy w jego setach: house, italo, electro, techno oraz rzeczy niekoniecznie mające cokolwiek wspólnego z muzyką elektroniczną. Legenda głosi, że podczas jego DJskiego debiutu jeden z tancerzy umarł na parkiecie. Jest częścią składową gdyńskiego Comicstore oraz byłą Site Rec. Obecnie zapuścił się w berlińskie krzaki i nikt tak naprawdę nie wie co z tego wyjdzie. Snobizm dla otwartych głów.

——

Hoax b2b Dett - Tomek Hoax i DJ Dett od kilkunastu lat prezentują na scenie swoją egzotyczną selekcję. Znani są z bezkompromisowego podejścia do DJing'u - puszczają płyty które uważają za "słuszne", bez względu na to czy jest to świeże, dopiero wschodzące brzmienie, czy też znana, lecz niekonieczne oklepana klasyka gatunku. Grając "b2b all night" często zaczynają sety kontemplacyjno-tanecznymi numerami, powoli rozpędzając się w hi-tek grime/electro przeplatane random'owym house, kończąc mieszanką juke + ghettotech + jungle. Nie da się również ukryć, że obydwaj panowie od lat jarają się oldskulowym booty-bass'em prosto ze słonecznej Florydy, undergroundowym electro-funk'iem zapoczątkowanym w Detroit w latach '90, a także chicagowskim ghetto-house z tego samego okresu, który to zbudował mocne fundamenty do dzisiejszego footwork'u.

——

ABD - o stronę wizualną dba nowy live act’owy projekt fotografa Algebry oraz dwóch VJów: Borosa i Deruby. Wychodząc od statycznych tryptyków fotografii, swobodnie, na żywo i z rytmem muzyki przekształcają, deformują i mieszają obrazy. W efekcie zobaczycie hipnotyczny, pulsujący i wiecznie zmienny strumień wizualny, swobodnie przechodzący od formy do abstrakcji oraz bawiący się graficznym i znaczeniowym kontekstem.

http://algebra.pics
http://boros.tv/
https://www.derubare.com/

——

Coastline Northern Cuts to nowy trójmiejski label powołany do życia w 2018 roku - przez Tomka Hoaxa i Marcina Szulca przy okazji wydania EP Dalekie, mający aspiracje do dalszego rozwoju i wsparcia lokalnej sceny producenckiej. Aktualnie trwają równoległe prace nad trzema wydawnictwami, o których więcej informacji pojawi się na przełomie 2019/2020.Ziemia to miejsca przyjaźni i niezobowiązującej zabawy. Prosimy swoje uprzedzenia i niesnaski pozostawić w domu, a
zabrać jedynie dobry humor i wygodną parę butów do tańczenia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni