• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zielone zapędy: stwórz własnoręcznie prezent dla mamy!

Już wkrótce wyjątkowe święto Dzień Mamy! Z tej okazji warto pamiętać o miłym upominku, który wyrazi nasze uczucia! Podczas spotkania pt. "Zielone zapędy", które odbędzie się w sobotę 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będzie można samodzielnie wykonać prezent dla mamy lub znaleźć coś wyjątkowego na ekologicznym jarmarku.

27 czerwca - 2 sierpnia 2022, godz. 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 4-7

czwartek - niedziela, godz. 17:00 - 20:00

bilety 500 zł
Własnoręcznie wykonany upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej mamy! Podczas warsztatów kreatywnych, które w sobotę 21 maja odbędą się w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk dzieci stworzą bukiety i wazony dla ukochanych mam! Do dyspozycji małych twórców będą kolorowe papiery, krepa oraz druciki. Posłużą do wykonania barwnych kwiatów, które będzie można umieścić potem we własnoręcznie ozdobionym wazoniku.

Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, ekokosmetyki, świece, naturalne mydła, ekotorby oraz biżuteria, które doskonale sprawdzą się, jako prezent dla mamy. Jarmark będzie również doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.

Ekologiczne spotkanie "Zielone zapędy" odbędzie się 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 14:30, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • w plenerze , projekcje filmowe , warsztaty
  cze 1-31.08

  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Lato na Patio 2022
 • improwizacje , teatr dla dzieci , warsztaty , spotkanie
  cze 28-27.07

  Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  Szekspir: Rozgrzewka!