stat
Impreza już się odbyła

Zielone Jarmarki

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Galeria Przymorze zaprasza na drugą lipcową edycję Zielonych Jarmarków. Entuzjaści zdrowej i ekologicznej żywności będą mogli spotkać się z dostawcami od środy 26.07 do soboty 29.07. Wśród oferowanych produktów pojawią się specjały bazujące na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach.

Pożegnanie Wakacji

sie 30

piątek, godz. 10:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Babi Targ

paź 5

sobota

Wstęp wolny
Zielone Jarmarki na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Galerii Przymorze. Impreza odbywa się w tym miejscu od kilku lat. Regularne kiermasze są wspaniałą możliwością dla mieszkańców Przymorza i okolic, aby spotkać się z regionalnymi dostawcami smakowitych potraw i naturalnych produktów. W najbliższą środę, w okolicy wejścia głównego, rozstawione zostaną drewniane stoiska oferujące różnorakie przysmaki wytworzone wg tradycyjnych receptur. Na cztery dni przestrzeń ta wypełni się ekologicznymi produktami z różnych rejonów, przygotowanych bez chemii, sztucznych konserwantów czy polepszaczy smaku.

Na odwiedzających czekać będą stoiska oferujące m.in.:
- chleby na zakwasie,
- chałwy tureckie,
- sery górskie różnego typu m.in. oscypki, bundze i korbacze,
- pierogi domowe,
- przyprawy ekologiczne i zioła,
- herbaty ziołowe i owocowe,
- biżuterię ze stali chirurgicznej.

Z uwagi na dużą popularność wydarzenia zdecydowaliśmy się na podwojenie częstotliwości Zielonych Jarmarków w Galerii Przymorze w czerwcu i lipcu. Już teraz zapraszamy także na sierpniowe Jarmarki, podczas których powrócą zapiekane ziemniaki w wielu odsłonach oraz wyroby kuchni węgierskiej - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.
Impreza potrwa od środy do soboty, a stoiska dostępne będą w godzinach otwarcia obiektu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

O GALERII PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.pl
Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi. Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością.

Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku.

Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny parking z nowoczesnym systemem AFA.
Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni