stat
Impreza już się odbyła

Zeus/Maxim - Scena Muzyczna - Faktoria Kultury 2021

Zeus (wł. Kamil Rutkowski) - raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi i działający na scenie od 1998 roku. Od 2006 roku współtworzy skład Pierwszy Milion wraz z Joteste. W 2012 roku rozpoczęli oni działalność jako wydawnictwo płytowe o tej samej nazwie.

sie 21

sobota, godz. 19:00

bilety 89 zł
sie 28

sobota, godz. 20:30

Pruszcz Gdański, Zastawna
Wstęp wolny
Od czasu założenia ww grupy raper nagrał dwa mixtape'y wydane pod szyldem grupy Pierwszy Milion, siedem albumów długogrających oraz kilka projektów pobocznych. Krążki "Zeus. Nie żyje" oraz "Zeus. Jest super" wydane kolejno w 2012 i 2015 roku przez długi czas cieszyły się w Polsce sporą popularnością, przez co oba uzyskały status Platynowej Płyty. Najpopularniejszym singlem artysty jest utwór Będziemy dziećmi do którego klip zanotował już ponad 29 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Zeus współpracował do tej pory z takimi artystami jak m.in. O.S.T.R., Bisz, Małpa, Vixen, Ten Typ Mes, Solar/Białas czy Dwa Sławy.

W lutym 2020 roku ukazał się album W poszukiwaniu siebie w całości wyprodukowany przez Klonowskyego. Płyta trafiła na sam szczyt Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • w plenerze , street food , pubbing
    sie 6-7
    piątek - sobota
    Gdańsk, Dok Cesarski
    Hevelka