stat
Impreza już się odbyła

Zenek i Pull the Wire

Zapraszamy na koncert zespołu Pull the Wire i Zenka Kapusty.

paź 15

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 99-219 zł
Kup bilet
Zenek będzie skakać po tapczanie, a Pull the Wire będą strzelać kapslami w niebo. To dlatego, że są zdrowo... mhmm. Tego można przegapić, ale po co? Zapraszamy!

rock - koncerty w Trójmieście


Bilety w przedsprzedaży - 25zł
Bilety w dniu koncertu - 35zł

www.zenek33.pl
Zenek został zrodzony z błota, przytulasów, muzyki i jedzenia. Odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które nacechowane są pełną swobodą tworzenia, na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub bez, lekkie, ciężkie, co sobie tam chce.

Na scenie preferuje spontaniczność toteż nigdy nie wiadomo, co się na tych koncertach wydarzy. Do swoich największych sukcesów życiowych zalicza występ pod KFC z zespołem Kabanos :D Solowo nagrał w trzy lata sześć albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta z jednorożcem na okładce dla dzieci, czy metalowy walec z tekstami napisanymi w akronimach.

Łoić dla Was będzie klasyczne trio w składzie:

Zenek Danon-Kapusta-Kutapasja-Kupatasa-Kiełbasa - wokal, gitara
Tomek Antoniak - bas
Michał "Mrufka" Jędras - bam bam

www.pullthewire.pl
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający energetycznego rock and rolla. Ich twórczość i koncerty są jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie - bez farmazonów i owijania w bawełnę, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie - nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad?

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.