stat
Impreza już się odbyła

Żeglarska Formuła I

Od środy 11 do piątku 13 lipca 2012 z Bulwaru Nadmorskiego będzie można podziwiać regaty w olimpijskiej klasie 49er, najbardziej widowiskowej pod względem prędkości. Wyścigi eliminacyjne odbywać się będą codziennie o godz. 11.00. W czwartek dodatkowo zostanie rozegrany wyścig w systemie Speed Race, podczas którego łódki osiągną zawrotne prędkości. O medale najlepsi zawodnicy powalczą w piątek o godz. 14.00.

Atrakcje także na plaży


Atrakcje czekać będą także na plaży Śródmieście. W programie Game Zone (w godz. 11.00-16.00): zawody unihokeja, szkolenia z ratownictwa oraz... bardzo ciche zajęcia fitness. Uczestnicy ćwiczyć będą przy muzyce odtwarzanej w słuchawkach. A najmłodszych w kąciku twórczych zabaw przywita brodaty bosman.

Trening przed Igrzyskami


Zawody 49er Grand Prix Gdynia Cup odbędą się dwa tygodnie przed najważniejszą światową imprezą sportową - igrzyskami w Londynie. Organizatorzy spodziewają się żeglarzy ze światowej czołówki z Mistrzami Olimpijskimi na czele.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.