• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zdrowy Kręgosłup - spojrzenie holistyczne

Zdrowy kręgosłup - spojrzenie holistyczne zajęcia przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych niezależnie od poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności ruchowych.

WAŻNE: prosimy zabrać matę i butelkę na wode. Zapisy na: dzikawka@gmail.com

Współcześnie, ludzie są zabiegani oraz przeciążeni i często, nieświadomie, szkodzą sami sobie. Siedzący tryb życia, czy nieprawidłowe nawyki są często przyczyną bólów i dolegliwości w obrębie kręgosłupa. Sekwencje podczas zajęć są programowane w spojrzeniu holistycznym, zgodnym z ideą "zdrowego ruchu" (wykorzystując elementy, m.in. jogi oraz pilatesu). Ponadto uczestniczy ćwiczą z różnorodnym sprzętem (dyski sensomotoryczne, duże i małe piłki, laski gimnastyczne, paski do jogi, szarfy itd.).

Zdrowy kręgosłup obejmuje ćwiczenia wzmacniające, rozluźniające, równoważne oraz rozciągające. Skupia się na mięśniach powierzchownych oraz głębokich odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej sylwetki. Zajęcia obejmują również naukę prawidłowego oddechu oraz trening mięśni dna miednicy.
Ponadto dowiesz się, jak poprawić swoją sylwetkę oraz uchronić przed zbędnym obciążaniem kręgosłupa w życiu codziennym.

Spotkania trwają 1 h 15 min. Nie zwlekaj! Już dziś możesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie oraz uchronić się od bólów kręgosłupa!

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Wojtera - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego, zajmująca się aktywnością fizyczną kobiet w każdym wieku (począwszy od kobiet w ciąży po seniorki). Zajmuje się świadomą pracą z ciałem (duży nacisk kładąc na przekazywanie wiedzy o mięśniach dna miednicy i prawidłowych nawykach) oraz zdrowym ruchem. Ponadto, m.in. instruktorka Rekreacji Ruchowej Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, trener personalny, terapeutka Bebo® (szwajcarska metoda treningu mięśni dna miednicy), specjalistka ćwiczeń mięśni dna miednicy, konsultantka pre/postnatalnej aktywności fizycznej itd. Na co dzień specjalizuje się w formach prozdrowotnych (zajęcia dla kobiet w ciąży, po porodzie, w połogu, zajęcia dla rodziców z maluszkami, Zdrowy Kręgosłup, gimnastyka dla seniorów, treningi
i konsultacje indywidualne itd.). Poza tym, prowadzi warsztaty o tematyce prozdrowotnej podczas różnego rodzaju wydarzeń czy festiwali. Cały czas doskonaląc swój warsztat bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach, kursach oraz wydarzeniach.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.