• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zbuduj Stadion Energa Gdańsk z piasku

W niedzielę 28.08.2016 zapraszamy do Brzeźna, gdzie odbędzie się druga edycja konkursu na najlepszy Stadion Energa Gdańsk zbudowany z piasku! W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, wstęp wolny.

Dla wszystkich budowniczych przewidziano nagrody. A wśród nich m.in. bilety na zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk, puzzle 3D z serii stadiony świata, kręgle, zabawne piłki zmyłki oraz gry - mini bilard i karty Champions League.

W zeszłym roku powstało ponad 30 pięknych stadionów z piasku, w zabawie wzięli udział zarówno mali, jak i starsi, a wyobraźnia uczestników nie znała granic, czekamy na Wasze tegoroczne konstrukcje!

Do konkursu zgłosić się będzie można w dniu wydarzenia od 10.40 przy stoisku Stadionu Energa Gdańsk w okolicy wejścia nr 51 w Brzeźnie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja oraz odebranie od organizatora chorągiewki z numerem startowym, która pozwoli jurorom rozpoznać prace biorące udział w rywalizacji.

Zabawa rozpocznie się równo o 11.00, a na zbudowanie najciekawszej wersji Stadionu Energa Gdańsk uczestnicy będą mieli 2 godziny. Budujemy pomiędzy wejściem numer 50 a 52!

O 13.00 jury złożone z pracowników gdańskiego stadionu rozpocznie ocenę prac. Pod uwagę brane będą przede wszystkim pomysłowość, estetyka wykonania oraz wyeksponowanie wyjątkowych cech stadionu. Wyniki zostaną ogłoszone o 13.45.

Plan wydarzenia:
10.40 - start zapisów przy wejściu na plażę nr 51 w Brzeźnie
11.00 - rozpoczęcie konkursu
13.00 - koniec budowania
13.45 - ogłoszenie wyników

Szczegółowy regulamin na stronie: REGULAMIN

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.