stat
Impreza już się odbyła

Zbuduj Stadion Energa Gdańsk na plaży

Już po raz trzeci, w ostatni weekend sierpnia, na plaży w Gdańsku Brzeźnie, zarządca Stadionu Energa Gdańsk zorganizuje jednodniowy, otwarty konkurs, w którym uczestnicy będą wznosić piaskowe budowle odwzorowujące gdański stadion. Wyzwanie niezmiennie jest ogromne, bo przecież Stadion Energa Gdańsk to jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie!

Relacja z imprezy

- W sobotę, 26 sierpnia, zorganizujemy kolejną edycję konkursu, który cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród najmłodszych plażowiczów. Dorośli chętnie wracają do wspomnień budowania zamków z piasku i z sentymentem zachęcają dzieci do wspólnej zabawy - mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. - W poprzednich latach wygląd zbudowanych z piasku amatorskich budowli przeszedł nasze oczekiwania. Wyobraźnia, którą wykazali się architekci zasługiwała na wielkie uznanie, a pomysłowość i dokładność realizacji utrudniła pracę osób oceniających budowle.
Również w tym roku, budowle oceni jury, składające się z pracowników Stadionu Energa Gdańsk, którzy znają obiekt "od podszewki". Będą brali pod uwagę estetykę wykonania, zaprezentowanie wyjątkowych cech stadionu i  przede wszystkim - kreatywność. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Do konkursu będzie można zapisać się przy wakacyjnym stoisku Stadionu Energa Gdańsk, zlokalizowanym w okolicy molo w Brzeźnie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest akceptacja regulaminu oraz odebranie od organizatora chorągiewki z numerem startowym, która pozwoli jurorom rozpoznać prace biorące udział w zabawie.

Liczba uczestników zabawy będzie ograniczona. O zakwalifikowaniu drużyn do konkursu będzie decydowała kolejność zgłoszeń przy wakacyjnym stoisku Stadionu Energa Gdańsk. Więcej informacji na stronie www.stadionenerga.pl.
Przyjdź, zbuduj swój niepowtarzalny stadion i wygraj nagrody!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.